Mediatrend Haziran sayısı çıktı! İndirdiniz mi?

Mediatrend Haziran sayısı sizlerle. Her ay ShiftDelete.Net tarafından hazırlanan teknoloji hayat dergisinin tertemiz sayısı da mağazada yerini aldı. Peki, mart ayında sizi hangi konular bekliyor?

Teknoloji tutkunlarının, teknolojiyi hayatının merkezine çekenlerin e-dergisi Mediatrend Haziran sayısı çıktı. Her ay fiyatsız olarak MediaMarkt mağazalarında dağıtılan Mediatrend’in, tekrar fiyatsız var olan e-dergi versiyonunda yüzlerce tertemiz ova ve içerik sizleri bekliyor.

Mediatrend‘i Turkcell Dergilik ve Mediatrend WEB sitesi üzerinden okuyabilirsiniz.

Mediatrend Haziran sayısını indirdiniz mi?

Alışılmışın dışında başlayan 2020 yılının tam ortasına geldik. 2019 yılının nihayetinde heyecanla kutladığımız 2020, derhal hemen bütün alışkanlıklarımızı değiştirdi. Şimdiye civarindan varlığını unuttuğumuz Bir hayli kavram hayatımıza girdi. Bu sene derhal hemen bütün mühim günleri ‘yeni normaller’ dahilinde kutladık. Şimdi ise sıra Babalar Gününe geldi. Biz de Mediatrend Haziran sayısını bu mühim güne ayırdık.

Yeni sayımızın detaylarına geçmeden evvel bütün babaların Babalar Gününü en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Bu ay anne konumuz Babalar Günü dedik. anne konumuzda babaların hayatını kolaylaştıracak 10 mobil uygulamayı mercek altına alırken, keyiflerini adina getirecek ev teknolojilerini de değerlendirdik. Ayrıca, hanede yapılabilecek aktiviteler de tekrar anne konumuzun altında sizleri bekliyor.

Hayatımız değişiyor. Dolayısıyla yolcu köşemizde bu ay tek yolcu rotası adina köye göç vLog’larına yer veriyoruz. Bildiğiniz benzeri çok sayıda YouTuber köyde tertemiz tek hayat kurup bu Tecrübenini bize videolarla aktarıyor. Peki, kim bunlar? eğer sizin de ilerleyen dönemde köye göç etmek benzeri tek idealiniz varsa, çok ilham veren hikayeler bulacağınıza eminiz.

Mutfakta hayat köşesinde ise yaz mevsimini derinlemesine hissediyoruz. Yaz sebzelerinin nasıl pişirileceğine değin Bir hayli emare bu ay Mediatrend sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca, kahvenin derin dünyasını keşfetmeye hazır mısınız? Doğru kahve nasıl yapılır, nelere dikkat etmek gerekiyor? bütün heyecan edilen sualler tekrar bu sayfalarda sizleri bekliyor.

Mediatrend’in Haziran ayı da tekrar dolu dolu.

Objektif köşemizde drone’ların esintili dünyasına giriş yapıyoruz. hemide drone ile video çekim tüyolarını sizlerle paylaşıyor ayni vakitte da DJI’ın en tertemiz drone modeli var olan Mavic Air 2’ye yakından bakıyoruz. Bakalım, DJI bu sefer gökleri nasıl fethedecek?

Evde hayat köşemizde tek baş karışıklığına nihayet vereceğiz. Babanıza armağan alma ile alakalı tereddütler yaşıyorsanız, armağan kılavuzu sizlerle. Ayrıca, Hanenizin havasının temizliğine değin Bir hayli emare da tekrar sizleri bekliyor.

Ses ve görsel köşemizde hemide geniş aileler amaciyla geniş ekranlı tv tavsiyeleri veriyoruz ayni vakitte da Parazit filmiyle hatri sayilir büyüklükte ses getiren ehil yöneten Bong Joon-ho’nun başarılarla dolu hayatını mercek altına alıyoruz.

Bilgisayar Dünyası köşesinde ise konsolu mu, pc mı sualine artık nihayet yanıtı veriyoruz. Oyun dünyasını ikiye bölen bu mevzu ile alakalı bizim de fikirlerimiz var!

Ayrıca tekrar tertemiz tek diziyi ve oyunu sizlerle tanışıyoruz. eğer ne izlesem veyahut ne oynasam arayışındaysanız, cevap tekrar sayfalar arasında.

Mediatrend Haziran sayısında bulunan konular elbette bunlarla sınırlı değil ve bunları keşfetmek amaciyla sayfalara karıştırmaya başlamanız gerekiyor.

Ne dersiniz, her şey hazırsa, başlayalım mı?

haziran sayısımediamarktMediaTrendmediatrend haziranmediatrend haziran 2020mediatrend haziran sayısı çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir