Merakla beklenen Cyberpunk 2077’nin yeni fragmanı

Çıkışıyla yılan hikayesine dönen ve çıkışı kasım ayına ertelenen Cyberpunk 2077 amaciyla tertemiz tek fragman yayımlandı. Fragmanda beklendiği benzeri rengarenk neon ışıklar, bolca teknoloji ve aksiyon bulunuyor. İşte heyecanla beklenen Cyberpunk 2077’nin tertemiz fragmanı!

Cyberpunk 2077’nin tertemiz fragmanı dahada da heyecanlandırıyor

Çeşitli nedenlerle çıkış tarihinin tek sefer dahada ertelendiği Cyberpunk 2077 amaciyla tertemiz tek fragman yayımlandı. Bu sene en çok beklenen oyunları arasında bulunan Cyberpunk 2077’nin fragmanında yok yok. Oyunun neon ışıklarıyla bezenmiş sokaklarında, suç, fakirlik ve lüks hayat benzeri Bir hayli değerin yansıtıldığı görülüyor.

Oyun evrenini çok iyi yansıtan fragmanda, oyunun başlangıç bölümüne odaklandığı görülüyor. anne karakterleri de bizle tanıştıran bu video, The Gig adıyla YouTube üzerinden yayımlandı.

Ertelenen oyun amaciyla tek organizasyon düzen eden oyunun geliştiricisi CD PROJEKT RED, Night City Wire ismini verdiği etkinlikte oyun amaciyla kısa tek fragmanı da paylaşmış oldu.

Cyberpunk-2077-nin-yeni-fragmani-01

The Gig olarak adlandırılan fragmanda, yeraltı dünyasına giriş yapıyor, Bir takım kişileri öldürüyor ve etkin devinim eden sahneleri görüyoruz.

Oyunun en can alıcı noktası var olan nihayetinde ise Johhny Silverhand karakterinde gördüğümüz Keanu Reeves bizleri uğurluyor. Oyunun içinden Bir takım sahnelerin gösterildiği bu fragman oldukça doyurucu ve iyi duruyor. Bakalım Cyberpunk 2077 çıktığında beklentileri karşılayabilecek mi?

cyberpunk 2077cyberpunk 2077 çıkış tarihicyberpunk 2077 fragmanCyberpunk 2077 tertemiz çıkış tarihiCyberpunk 2077’nin tertemiz fragmanıJohhny Silverhand Keanu Reeves

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir