Merakla beklenen Redmi 10X Pro ile çekilmiş fotoğraf

Akıllı telefon pazarında rekabet iyice kızışıyor. Redmi de piyasaya sürdüğü modelleriyle birlikte önemli kullanıcılara ulaşmayı başarıyor. 26 Mayıs tarihinde Redmi 10X modeli ise farklı seçenekleriyle karşımıza çıkması bekleniyor. Bu gelişmeler yaşanırken, Redmi 10X Pro ile çekilmiş fotoğraf paylaşıldı.

Redmi 10X Pro ile çekilmiş fotoğraf iyi görünüyor

Akıllı telefon tercihlerinde en etkili şeylerden birisi de artık fotoğraf performansı oldu. İyi fotoğraf çeken telefonlar diğer telefonlara göre daha çok tercih ediliyor. Bu yarışta yerini almak isteyen Redmi de yeni telefonuyla çekilen fotoğrafları Weibo üzerinden paylaştı.

Redmi 10X Pro ile cekilmis fotograf-03

10X Pro’nun uzun pozlama ile çekilmiş fotoğrafı profesyonel kameralardan çıkmış gibi duruyor. Redmi 10X serisi sadece 30x yakınlaştırma özelliğinin yanında dört çekim modu ve OIS optik görüntü sabitleme ile değil, aynı zamanda yaratıcı ilham verebilecek bir özel bir kamera ile donatıldığı aktarılıyor. Özellikle gece fotoğrafçılığında başarılı sonuç çıkartacağı söylenen Redmi 10X Pro’nun, diğer özellikleri de dikkat çekecek deniyor.

Redmi 10X Pro ile cekilmis fotograf

Özellikle portre çekimlerinde kullanılan arka plan bulanıklığının başarılı olduğu söylenen telefon için en merak edilen detay kesinlikle gece performansı. Bunun nedeni ise Weibo’da paylaşılan bir başka gönderide, ürün direktörü Thomas Wang, gece boyunca uzun pozlama fotoğrafı çekmenin çok kolay olduğunu ve sonucun da oldukça başarılı olduğunu gösteriyor

redmiRedmi 10XRedmi 10X ProRedmi telefonlar

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir