Microsoft Teams’in yeni modu sevindirecek

Pek çok alanda etkin olarak kullanılan görüntülü ve sesli konuşma uygulamaları, popülerliğini vakit geçtikçe artırıyor. Corona virüsü salgınıyla birlikte yıllarca yakalayamayacağı kullanıcı sayısına aylar içinde ulaşan Zoom ve tek başka yanda başka video konferans uygulamaları yer alıyor. Microsoft Teams, Together modu ile birlikte kullanıcıları sevindirecek.

Microsoft Teams Together modu ile karşımıza çıkıyor

İş toplantılarından, eğlenceli arkadaş görüşmelerine civarindan değişik alanda kullandığımız video konferans uygulamaları, kullanıcı sayısını artırmaya ayni ritimde devam ettikçe, tertemiz özellikler kazanıyor.

Microsoft Teams yakın vakit evvel tertemiz tek güncelleme ile kullanıcılarının karşısına çıktı. Bu güncelleme ile birlikte tertemiz tek mod da uygulamaya eklendi. Together olarak adlandırılan bu tertemiz mod kullanıcıları birbirinden ırak karalere yerleştirmek adina taraf yana koltuklara oturmuşlar benzeri göstermeyi sağlıyor.

Microsoft Teams together modu-01

Yapay zeka destekli olarak gelen tertemiz modu oldukça keyifli duruyor. Zoom’a mühim tek ek olmak istek eden Teams, uzakları yakın yapmayı hedefliyor ve bu sayede kullanıcıların taraf yana hissetmesini istiyor. tertemiz mod kullanıcıların tek bölümü amaciyla yayımlanmış durumda.

Yeni mod ile birlikte, kullancılar sempozyumda taraf yana dizili var olan koltuklarda oturuyormuş benzeri görünüyor ve bu da var yönteme göre görüşmekten çok dahada iyi tek yollar benzeri duruyor. Konuşmaya katıldığınızda suni zekalı sistem, omuzlarınızın asagi bölümlerini kırpıyor ve sizi tek koltuğa yerleştiriyor. Görüştüğünüz kişilerle taraf yana oturmayı sağlayan bu sanal koltuklar, oldukça iyi duruyor.

görüntülü ve sesli konuşma uygulamalarımicrosoft teamsMicrosoft Teams together moduvideo konferans uygulamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir