MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi

ShiftDelete.Net ailesi olarak oyuncuların beklentilerini karşılayacak MSI Optix MAG274QRF-QD oyuncu monitörü incelemesi ile karşınızdayız. MSI Optix MAG274QRF-QD, özellikleri ile günümüz ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayan bir model.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, monitör pazarındaki rekabet artmış durumda. Özellikle bilgisayar oyunlarına olan ilginin artması, ayrı bir oyuncu monitörü pazarının oluşmasına neden oldu. Birçok üretici de oyuncular için özel olarak monitör üretmeye başladı. Bir oyuncu için tepkime süresi ne kadar önemli olsa da panelin renk doygunluğu da önem taşıyor. Bu noktada beklentileri oldukça iyi karşılayan, destansı oyun deneyimi ile MSI Optix MAG274QRF-QD oyuncu monitörünü inceledik!

MSI Optix MAG274QRF-QD incelemesi

Ne kadar iyi bir bilgisayara sahip olursanız olun, o gücü tam anlamıyla yansıtamayacak bir monitöre sahip olmak sizi kısıtlayacaktır. NVIDIA ve AMD’nin son tanıttığı kartlara da bakarsak, oyuncular için standart çözünürlük yavaş yavaş FHD’den 2K’ya hatta 4K’ya kaymaya başlamış durumda. Bunlara ek olarak, oyuncular için monitörün tepkime hızı önemli olsa da renk doygunluğu da bir o kadar önem taşıyor. Çünkü birçok insan, bir monitörü farklı işlerde kullanıyor.

MSI Monitörü satın almak isterseniz

Monitörü uygun fiyat ve güvenle satın almak isterseniz buraya tıklamanız yeterli

MSI Optix MAG274QRF-QD teknik özellikleri

165 Hz yenileme hızı, 1 ms gecikme süresi ve 2560 x 1440 WQHD (2K) çözünürlüğe sahip 27 inç monitör, NVIDIA’nın G-Sync teknolojisini destekliyor. 178 derece geniş görüş açısı sunan ekranda, HDR Ready özelliği ve Gece Görüş Modu yer alıyor. Monitörde HDMI, Display Port, Type-C ve standart USB bağlantı noktaları bulunuyor. YouTube kanalımızdaki videoya bakarak, birçok kişi tarafından beğenilen monitör hakkında fikirlerimizi görebilirsiniz.

– 27 inç, 2560 x 1440 WQHD (2K) Rapid IPS çözünürlüklü ekran
– 165 Hz yenileme hızı, 1 ms GTG gecikme süresi
– 178 derece geniş görüş açısı
– 300 nit parlaklık, 1000:1 kontrast
– NVIDIA G-Sync teknolojisi
– RGB aydınlatma
– HDR Ready
– 2 x HDMI 2.0 (144 Hz’e kadar), 1 x Display Port 1.2 (165 Hz), 1 x Type-C (165 Hz), 2 x USB-A 2.0, 1 x USB-B

MSI Optix MAG274QRF-QDMSI Optix MAG274QRF-QD özellikleriMSI Optix MAG274QRF-QD incelemeMSI Optix MAG274QRF-QD inceleme sdnMSI Optix MAG274QRF-QD teknik özellikleri

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir