Netflix Türkiye’de bugünün en iyileri

Netflix’te en çok izlenen yapımlar değişiyor, listeye yeni içerikler de eklenmeye devam ediyor. Bugünün en çok izlenen içeriği, platformun yeni üyelerinden 365 Gün oldu. Aynı zamanda listedeki sıralamalarda da değişimler var. Öte yandan Netflix’te en çok izlenen içerikler dışında bir de sizin için film önerimiz var.

‘365 Gün’ en çok izlenen içerik oldu

Netflix’te bugünün en çok izlenen içeriği 365 Gün isimli film oldu. Geçtiğimiz günlerin en popüler içeriği olan Snowpiercer ise ikinci sırada karşımıza çıkıyor. İşte platformun en popüler içerikleri…

1 – 365 Gün

Netflix’te en çok izlenen yapımlar arasında zirvede yer alan filmin konusu; bir mafya liderinin, bir iş kadınını kaçırıp hapsetmesiyle başlıyor. Mafya lideri, kadına da kendisine aşık olması için bir yıl süre tanıyor. Polonya yapımı bu filmin IMDB puanı ise 3,8 oldu.

Netflix'te en çok izlenen yapımlar

2 – Snowpiercer

Netflix’te en çok izlenen yapımlar arasında ikinci sırada Snowpiercer’ı görüyoruz. Dizi dünyanın gelecekte karşılaşabileceği kurgu bir senaryo üzerinde ilerliyor. Dünya buzullarla kaplandığında hayatta kalabilen insanlar dünyanın çevresini dolaşan büyük bir trende yaşıyor. Ancak bir trende birlikte yaşamak teoride düşünüldüğünden daha zor olabilir. Bölümlerin süresi ise yaklaşık bir saat oluyor.

Netflix'te en çok izlenen yapımlar

3 – The Last Days of American Crime

Platforma geçtiğimiz günlerde eklenen Netflix Orijinal yapımı film, bugün Netflix’te en çok izlenen yapımlar arasında üçüncü yer almayı başardı. Filmin konusu; devletin kanunsuz işlerin sonunu getirecek zihin değiştiren bir sinyali devreye sokma planıyla ve bunun hemen öncesinde bir banka soyguncusunun tarihi bir soyguna katılmasıyla başlıyor. 2 saat 30 dakikaya yakın süreye sahip film, 18 yaş sınırına da sahip olarak karşımıza çıkıyor.

netflixnetflix türkiyeNetflix Türkiye’de günün Top 10 listesiNetflix’te en çok izlenen içeriklerNetflix’te en popüler içerikler

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir