Netflix Türkiye’de bugünün en iyileri

Netflix’te en çok izlenenler değişiyor ve platforma da tertemiz içerikler eklenmeye ayni ritimde devam ediyor. Bugünün en popüler muhtevası geçtiğimiz günlerde yayımlanan ‘Yarına tek Bilet’ adli film oldu. başka istikametten en çok izlenen yapımlar arasında tertemiz üyeler de var. Bu listeye ekstradan da size tek önerimiz olacak.

‘Yarına tek Bilet’ Netflix’te en popüler içerik oldu

Netflix’te geçtiğimiz günlerde evvel Türk yapımı Özgün film kullanıcılara sunuldu. Yarına tek Bilet adli bu film, yasamsal medyada da konuşuldu ve Netflix’te de alaka gördü. nihayet vakitlerde Netflix’te en çok izlenenler listesinde dahada çok türk mali içerik gördüğümüzü de söyleyebiliriz.

1 – Yarına tek Bilet

Netflix’te en çok izlenenler arasında evvel sırada Yarına tek Bileti’i görüyoruz. Netflix’in evvel Türk filminin konusu; birbirini tanımayan tek erkek ile tek kadının, trende tanışmaları ve birlikte yolculuk etmeleriyle başlıyor. duygusal türde tek yapım var olan Yarına tek Bilet’in süresi ise 1 saat 30 dakika oluyor. Başrollerde ise Metin Akdülger ile Dilan Deniz Çicek’i görüyoruz.

Netflix'te en çok izlenenler

2 – Biz Böyleyiz

Berrak TüzünataçEngin Öztürk ve Şebnem Bozoklu’nun başrollerini paylaştığı Biz Böyleyiz filmi, Netflix’te en çok izlenenler arasında tek müddettir evvel sırada bulunuyordu ama bu erken 2. sırada karşımıza çıkıyor. Yönetmenliğini Caner Öztürk‘ün yaptığı filmin konusu, yıllardır görüşmeyen tek grup küçüklük arkadaşının tekrar tek araya gelmesiyle başlıyor. ocakta ayında gösterime giren film; 370 bin kişi tarafından seyredildi ve 7 milyon liradan çok hasılat elde etti. Yapımın IMDB puanı ise 6,0 oldu.

Netflix'te en çok izlenenler

3 – 365 Gün

Netflix’te en çok izlenenler arasında üçüncü sırada bulunan filmin konusu; tek mafya liderinin, tek iş kadınını kaçırıp hapsetmesiyle başlıyor. Mafya lideri, kadına da kendisine aşık olması amaciyla tek sene süre tanıyor. Polonya yapımı bu filmin IMDB puanı ise 3,8 oldu.

netflixnetflix türkiyeNetflix Türkiye’de günün Top 10 listesiNetflix’te en çok izlenen içeriklerNetflix’te en popüler içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir