Netflix Türkiye’de bugünün en iyileri

Popüler içerik platformu Netflix’te en çok izlenenler değişiyor ve yeni yapımlar da eklenmeye devam ediyor. Bugünün en çok izlenen içeriği, platformun yeni üyesi ve yerli yapım olan Acı Tatlı Ekşi adlı film oldu. Aynı zamanda listedeki sıralamalarda da değişimler var. Öte yandan Netflix’te en popüler içerikler dışında bir de sizin için mini dizi önerimiz var.

Netflix’te en çok izlenenler arasında zirvede yine yerli bir yapım var

Netflix’te en popüler içerikler içerisinde ilk sırada bugün ‘Acı Tatlı Ekşi’ isimli yerli film var. Snowpiercer ise bugün bir sıra geride karşımıza çıkıyor. Öte yandan bugün listede biraz daha fazla yerli içeriklerin olduğunu söyleyebiliriz. İşte Netflix’te en çok izlenenler…

1 – Acı Tatlı Ekşi

2017 yılında beyaz perdede gösterime giren film, 7 buçuk milyon liraya yakın hasılat elde etmiş ve 622 bin seyirci tarafından izlenmişti. Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinççi’nin baş rollerini paylaştığı film, Netflix’te en çok izlenenler arasında ilk sırada karşımıza çıkıyor. Ayrıca filmin süresi ise 106 dakika oldu.

Netflix'te en çok izlenenler

2 – Snowpiercer

Netflix’te en çok izlenenler arasında geçtiğimiz günlerde zirvede yer alan yeni Netflix Orijinal dizisi, bugün ikinci sırada karşımıza çıkıyor. Dizi dünyanın gelecekte karşılaşabileceği kurgu bir senaryo üzerinde ilerliyor. Dünya buzullarla kaplandığında hayatta kalabilen insanlar dünyanın çevresini dolaşan büyük bir trende yaşıyor. Ancak bir trende birlikte yaşamak teoride düşünüldüğünden daha zor olabilir. Şu anda iki bölümü yayımlanmış olan dizinin yeni bölümler her hafta eklenmeye devam edecek. Bölümlerin süresi ise yaklaşık bir saat oluyor.

Netflix'te en popüler içerikler

3 – Space Force

Listenin üçüncü sırasında ise Space Force isimli, taze bir Netflix Orijinal dizisi yer alıyor. İlk bakışta bir bilim kurgu yapımı gibi görünse de bu dizi komedi türünde bir içerik olarak karşımıza çıkıyor. ABD ordusunda kurulan yeni birimde, görevli insanların hikayesini izliyoruz. Bu dizinin esin kaynağı ise Trump’ın kurmayı planladığı Space Force adlı özel askeri birim oldu. Dizi, ilk sezonunda 10 bölümden oluşuyor ve her bölüm yaklaşık 30 dakika sürüyor.

Netflix'te en çok izlenenler

netflixnetflix türkiyeNetflix Türkiye’de günün Top 10 listesiNetflix’te en çok izlenen içeriklerNetflix’te en popüler içerikler

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir