Netflix Türkiye’de günün en iyileri

Son zamanlarda, popüler içerik platformu Netflix’te türk mali içeriklerin dahada öne çıktığını görüyoruz. Netflix Özgün dizilerinden sonra yakın vakitte yayımlanan Yarına tek Bilet adli Netflix Özgün filmi kısa vakit evvel platformda yerini almıştı. Şimdi de Netflix’te en çok izlenen yapımlar arasında tek yarışma programı zirvenin sahibi oldu.

Netflix’te en çok izlenen yapımlar arasında dorukta Acun Medya yapımı tek iş var

Netflix Türkiye’de, Dark tek müddettir en popüler içerik olarak karşımıza çıkıyordu. ama bu durum Exatlon Türkiye ve Eltilerin Savaşı’nın yayımlanmasıyla değişti. Listenin evvel üç sırasındaki içerikler, tek müddettir yerini koruyabiliyor. İşte Netflix’te en çok izlenen yapımlar…

1 – Exatlon Türkiye

Listenin zirvesindeki bu yapım, meşhur televizyoncu Acun Ilıcalı’nın imzasını taşıyor. Survivor benzeri var olan bu yarışmada, 18 YouTuber birbiriyle rekabet ediyor. Exatlon da tıpkı Survivor benzeri Dominik’te çekiliyor. Programın sunuculuğunu ise Orkun Işıtmak üstleniyor. Ünlü YouTuber’lar arasında HayrettinDoğan Kabak ve Oğuzhan Uğur gibi isimler yer alıyor.

Netflix'te en çok izlenen yapımlar

2 – Eltilerin Savaşı

Netflix’te en çok izlenen yapımlar arasında 2. sırada da tekrar türk mali tek içerik görüyoruz. Eltilerin Savaşı; adından da anlaşılabileceği üzere, iki eltinin birbiri arasındaki ilişkisini mevzu alıyor. Filmin başrollerinde; Gupse ÖzayMerve Dizdar ve Ferit Aktuğ’u görüyoruz.

3 – Dark

Netflix’in en popüler dizilerinden biri var olan Dark’ın final sezonu bölümleri yayımlandı. yasamsal medyada da çok konuşulan dizinin tertemiz bölümlerinin platformun kullanıcılarına sunulmasıyla, Netflix’te en çok izlenen yapımlarlistesinde üst sıralarda yer alması Bir hayli de şaşırtıcı değil. Dizinin nihayet sezonu da 8 bölümden oluşuyor.

Netflix'te en çok izlenen yapımlar

netflixnetflix türkiyeNetflix Türkiye’de günün Top 10 listesiNetflix’te en çok izlenen içeriklerNetflix’te en popüler içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir