Nokia 2.4’ün tasarımı ve teknik özellikleri sızdırıldı!

Nokia’nın tertemiz giriş seviyesi akıllı telefonları onuncu hafta düzen edecek var olan IFA etkinliğinde tanıtılabilir. Giriş seviyesi modellerin tanıtımına kısa tek vakit kaldı Bir takım detaylar alana çıktı. emin tek kaynak tarafından Nokia 2.4 tasarımı ve teknik özellikleri sızdırıldı.

Nokia 2.3 modelinin tek tık dahada iyisi olacak var olan Nokia 2.4 Bir takım mühim artılara sahip olacak.

Nokia 2.4 sızdırılan tasarımı ve teknik nitelikleri ile karşımızda

Nokia akıllı telefonlar amaciyla dahada evvel hatri sayilir büyüklükte sızıntılar yapan Evleaks, Nokia 2.4 tasarımına ait olduğunu argüman ederek tek görsel paylaştı. tek sızıntıya ait var olan görüntüler her vakit hakikat olmayabiliyor, bu sebeple tasarıma kesin gözüyle bakmamakta yarar var. Analistler alana çıkan detayları değerlendirerek mümkün nitelikleri paylaşıyor.

nokia 2.4 tasarımı ve teknik özellikleri

Nokia 2.4 tasarımı ve teknik özellikleri amaciyla konuşacak olursak tasarımda en göze çarpan ayrinti parmak izi okuyucusu oldu diyebiliriz. Nokia 2.3 modelinde parmak izi okuyucusu bulunmuyordu, bunun adina surat tanıma kullanılıyordu. Sızdırılan görselin şuana civarindan çıkmış var olan Nokia iki modellerinden çok değişik olmadığını kolayca söyleyebiliriz.

Nokia 2.4 tasarımı ile alakalı gelen detaylar bunlardı, teknik nitelikleri amaciyla de hayli veri mevcut. art kapakta ikili kamera kurulumu yer alacak, Nokia 2.3’te olduğu benzeri bu kameralardan biri 13 piksel anne kamera, ötekisi ise 5 piksel derinlik algılayıcı sensör. Ön kameranın da tekrar aynı şekilde 5 piksel olarak kalacağı belirtilmiş.

Yine aynı raporda ekran boyutunun evvelki modelden bir tık dahada büyük olacağı aktarıldı. Ekran boyutunun 6.2 ‘ ile 6.5 ‘ arasında olacağı söyleniyor.

nokia 2.4 tasarımı ve teknik nitelikleri sızdırıldı

Nokia 2.3

Batarya bölümünde sevindirici tek gelişme var. dahada evvel batarya kapasitesinin 4000 mAh olacağı argüman edilmişti ama bu iddialar 4800 mAh olarak güncellendi. Giriş seviyesi tek telefonda bu pil geçerliligi oldukça iyi.

Daha evvel alana çıkan GeekBench testine göre telefonda MediaTek Helio P22 işlemcisine 2GB RAM eşlik edecek. Depolama kapasitesi ise çoğu giriş seviyesi telefonda gördüğümüz benzeri 16GB olacak. Telefonun 3GB RAM ve 32GB hafızaya sahip tek varyasyonunun da gelmesi bekleniyor.

Nokia 2.4 teknik nitelikleri ile alakalı ne düşünüyorsunuz?

mediatek helio p22nokia 2.3 halefinokia 2.4nokia 2.4 özelliklerinokia 2.4 batarya kapasitesinokia 2.4 işlemcisinokia 2.4 nasıl olacaknokia 2.4 tasarımınokia 2.4 teknik özellikleriNokia akıllı telefonnokia giriş seviyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir