Ofisteki en kirli telefon kimde? Ölçtük!

SDN ofis içi videoları tüm hızıyla devam ediyor. Bu videomuzda, bakteri ölçüm cihazı ile telefonlarımızın ne kadar kirli olduğunu ölçtük ve ofisteki en kirli telefon kimde gördük. Keyifli ve samimi yeni bir video ile daha sizlerle birlikteyiz.

Yeni bir SDN ofis içi videosu ile karşınızdayız

ShiftDelete.Net olarak farklı ofis içi videoları ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda SDN çalışanlarının telefonlarını bakteri ölçüm cihazı ile ölçtük ve kimin telefonu daha kirli karar verdik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Videoda da izlediğiniz gibi, akıllı telefonlarımız çok da sağlıklı ve temiz teknolojik ürünler değiller. Hele toplu taşıma kullanıyorsanız, üstündeki bakteriler daha da fazla olabiliyor. Bunun nedeni ise toplu taşıma kullandığımız zaman, elimizle tutunduğumuz yerlerin devamlı temizlenmemesi ve birçok insan tarafından kullanılması. Durum bu şekilde olunca, bakteriler çoğalıyor ve elimizde kalıyor, sonrasında ise bakteri bulaşan ellerimize telefonlarımıza dokunuyoruz ve onları kullanıyoruz. Toplu taşımayı kullandıktan sonra ellerimizi yıkamaya ne kadar özen göstersek de, telefonlarımızı sürekli temizlemiyoruz. Böylelikle pis ve bakterili kalıyorlar.

Sizler için hazırladığımız “SDN ofisindeki en pis telefon kimde?” videosu hakkında düşündüklerinizi ve koronavirüs pandemisinde bakterilerden nasıl korunduğunuzu, yorumlar kısmında yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Başka bir videoda daha görüşmek dileği ile…

bakterihaberkoronavirüsofisofis içipissdnsdntvtelefontemizlik

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir