OnePlus 9 Pro’dan Galaxy Note 20 Ultra esintisi!

OnePlus 9 Pro görselleri alana çıktı. Önümüzdeki sene mart ayında satışa sunulması beklenen bu modelin görüntüleri şu vakit amaciyla işlenmiş görüntüler (render) eşliğinde kullanıcılara sunuldu. çünkü hakikat görüntüler ile karşılaşmamıza Daha çok var.

Android 11 ile donatılacağı argüman edilen OnePlus 9 serisini heyecan edenlerin sayısı azımsanamayacak derecede çok. Yayımlanan çizimlere baktığımızda OnePlus 8T’den esintiler görüyoruz. Bu da demek oluyor ki Çinli firmanın tertemiz serisi 8T’yi tasarım açısından aratmayabilir.

OnePlus 9 Pro görüntüleri beğenilecek mi?

OnePlus 9’un abisi şeklinde nitelendirilebileceğimiz bu modelin tasarımı bize OnePlus 8 Pro‘yu ve OnePlus 8T’yi anımsatıyor. geçen sene satışa sunulan bu iki modelin OnePlus 9 Pro’nun tasarımında mühim tek oyun oynadığını görebiliyoruz.

OnePlus 8 Pro amaciyla tasarlanan kamera alana yerleştirildi. OnePlus 9 Pro ise, eğer tek farklık olmazsa, kamera modülüne sol üst tarafta yer verecek. Bunun aynısını 8T ve Nord modellerine görmüştük.

OnePlus 9 Pro görselleri

Ayrıca Samsung Galaxy Note 20 Ultra modelinin kamera kurulumu da OnePlus 9 Pro amaciyla tasarlanan kamera modülüne benziyor. Sızdırdığı görüntülerle tanınan @OnLeaks, bu modelin ekran boyutunu söyledi: 6.55 inç.

Telefonun art tarafı büyük olasılık metal tek çerçeve izlenimi veren cam eşliğinde üretilecek. Elimizdeki veriler şimdilik bu kadar. OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro ikilisinde hangi özelliklerin olmasını istiyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

oneplusoneplus 9OnePlus 9 haberleriOnePlus 9 ProOnePlus 9 serisioneplus haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir