OnePlus 9E için amiral gemisi işlemci iddiası

OnePlus’un Mayıs ayında tanıtılması beklenen tertemiz amiral gemisi OnePlus 9 serisinin üç değişik modelden oluşması bekleniyor. Serinin sürpriz üyesi olan 9E işlemcisi amaciyla ise iddialı tek seçenek yapılmış benzeri görünüyor.

Geçen hafta alana çıkan One Plus 9Esürprizi sonrası, bu modelin başka 9 ve 9 Pro benzeri amiral gemisi düzeyinde olacağı olasılık edilmişti. bu erken alana çıkan söylentilere bakılırsa bu tahminler kısmen doğru.

OnePlus 9E işlemcisi ve kamerası ile alakalı tertemiz söylemler alana çıktı

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo’dan ayrılarak kurumsallaşan OnePlus, Android dünyasında mühim atılımlar yapmaya ayni ritimde devam ediyor. Bu sene, Nord modeli ile tertemiz tek pazara açılan marka, şimdi de değişik tek rekabete girmeye hazırlanıyor. OnePlus 9E ya da 9 Lite olarak adlandırılması beklenen modelin, 2020 yılının amiral gemisi işlemcisi Snapdragon 865 ile gelebileceği argüman edildi.

Amiral gemisi modellerde karşımıza çıkan Snapdragon 865 işlemcisinde tek adet çok performanslı 2.84 GHz işlem gücünde Kryo 585 çekirdeği  ve üç adet 2.42 GHz işlem gücünde çalışan Kryo 585 çekirdeği bulunuyor. aynı zamanda işlemcide enerji performanslı dört adet 1.8 GHz gücünde çalışan Kryo 585 çekirdeği yer alıyor.

oneplus 9e işlemcisi, oneplus 9e kamerası, oneplus 9e özellikleri

OnePlus 8T

OnePlus 9E kamera özellikleri amaciyla ise 8T modeliyle aynı art kamera ile geleceği de öne sürülen  iddialar arasında. bunun için göre OnePlus 9E kamerası, 48 piksel çözünürlüğünde anne kamera, 16 piksel çözünürlüğünde ultra geniş kamera, 5 piksel çözünürlüğünde makro kamera ve iki piksel çözünürlüğünde derinlik sensörü şeklinde 4’lü tek kurulumla karşımıza çıkabilir. aynı zamanda anne görselde kullandığımız görseller 8T ve OnePlus 9 render görselleridir. Daha modelle alakalı tek görsel veyahut render sızıntısı alana çıkmış değil.

OnePlus 9e amaciyla kollar sıvandı; Samsung akıllara geldi!

OnePlus 9e amaciyla kollar sıvandı; Samsung akıllara geldi!

Son günlerde ismini sıkça duyduğumuz OnePlus serisi amaciyla tertemiz tek ayrinti paylaşıldı. OnePlus 9E amaciyla kollar sıvanmış olabilir.

Daha evvel de Apple, iPhone SE ile Samsung, Galaxy S20 FE ile Xiaomi ise Mi 10T serisiyle uygun fiyatlı amiral gemisi pazarına göz kırpmıştı. Sizce Mayıs ayı benzeri karşımıza çıkması beklenen OnePluS 9E argüman edilen nitelikleri ile bu modeller ile rekabet edebilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

oneplus 9OnePlus 9 ProOnePlus 9Eoneplus 9e özelliklerioneplus 9e işlemcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir