OnePlus Nord SE hakkında ilk bilgiler: Şarj ve işlemci

OnePlus Nord SE adli tertemiz tek akıllı telefon şimdiden özellikleri ile konuşuluyor. 16 Aralık 2013 tarihinde kurulan Hong Kong merkezli bu şirketin de “SE” modasına ahenk sağladığı alana çıktı.

Nord SE’nin ahenk gösteren fiyatlı tek model olacağı argüman edildi. eğer tek farklık olmazsa bu akıllı telefonla 2021’nin evvel çeyreğinde tanışacağız. Kendisinin hem Hindistan’da ayni vakitte da Avrupa’da satışa sunulacağı belirtildi.

OnePlus Nord SE Bir takım nitelikleri ile alana çıktı

4 Ağustos 2020 tarihinde piyasaya sürülen OnePlus Nord, 7 nm fabrikasyon zamani ile üretilen Snapdragon 765G (1 x 2.4 GHz Kryo 475 Prime | tek x 2.2 GHz Kryo 475 Gold  | 6 x 1.8 GHz Kryo 475 Silver) adli tek işlemciden güç alıyor. Bu telefondan ardindan Nord N10 5G ve Nord N100 satışa sunuldu.

Özellikle Hindistan’da oldukça rağbet gören Nord serisine şimdi de Nord SE eşlik edecek. Alınan bilgilere göre Nord SE amaciyla 4.500 mAh’lik tek batarya kullanılacak ve bu bataryayı 65W hızlı şarj teknolojisi dolduracak. OnePlus Nord SE özellikleri amaciyla başka neler söylendi?

OnePlus Nord SE özellikleri

OnePlus 8T’de de aynı batarya kullanıldı. 65W’lık hızlı şarjın Nord SE’nin şarjını 40 dakikada dolduracağı (yüzde 0’dan) söyleniyor. Ayrıyeten bu modelin AMOLED oturuma ev sahipliği yapacağı argüman edildi.

Nord N10 5G ve N100 ikilisinde LCD panel mevcut. OnePlus Nord SE ile alakalı elde edilen veriler şimdilik bu kadar. Önümüzdeki günlerde dahada çok bilgiye erişeceğiz.

oneplusOnePlus akıllı telefonlarıOnePlus modelleriOnePlus NordOnePlus Nord SEOnePlus Nord SE çıkış tarihiOnePlus Nord SE özellikleriOnePlus Nord SE fiyatıOnePlus Nord SE ne vakit çıkacakOnePlus telefonları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir