OnePlus Z özellikleri ve çıkış tarihi sızdırıldı

Bir müddettir OnePlus Z değişik sızıntılarla karşımıza çıkıyordu. Geçtiğimiz günlerde performans testi sızdırılan cihazın bu erken de nitelikleri ve çıkış tarihi detayları alana çıktı. İşte OnePlus Z özellikleri ve çıkış tarihi!

OnePlus Z nitelikleri ve çıkış tarihi sızdırıldı!

Üst ortada segment OnePlus Z tek müddettir değişik sızıntılarla karşımıza çıkıyordu. Geçtiğimiz günlerde alana çıkan performans testlerinin derhal peşinden bu erken de Bir hayli özelliği ve çıkış tarihi netleşti. Geekbench testleri sonrası Twitter’da alana çıkan Temmuz’un 2. hafta iddiaları doğrulanmış benzeri duruyor.

Son çıkan sızıntılara göre cihaz, 6.5 inçlik S-AMOLED tek ekran ile karşımıza çıkacak. Ekran üzerinde ise 16 Megapiksel delikli tek selfie kamerası bulunması bekleniyor. art tarafında 48 Megapiksel Sony anne kamera ile 12 Megapiksel ultra geniş açı sensörü ve 13 Megapiksel telefoto sensöründen oluşan üçlü kamera kurulumu olacak. Kamera kurulumuna ek tek lazer otomatik odaklama ünitesi de art tarafta yer alabilir.

OnePlus Z nitelikleri ve çıkış tarihi sızdırıldı! - ShiftDelete.Net(1)

Donanım tarafında, Qualcomm’un Snapdragon 765G işlemcisi ile karşımıza çıkan cihaz, 8 GB ve 12 GB RAM seçenekleriyle karşımıza çıkacak. 128 GB ve 256 GB dahili depolama ile sunulması beklenen cihaz, USB-C üzerinden 30W kablolu şarj desteği sunarken 4000 mAh’lık da tek bataryadan beslenecek.

OxygenOS 10 tabanlı Android 10 ile kutudan çıkması beklenen modelin siyah, mavi, beyaz renkler ve limited-edition kaplamalarla karşımıza çıkması bekleniyor. Daha resmileşmemiş bilgilere göre de OnePlus Z Temmuz’un 2. haftası tanıtılacak.

oneplusOnePlus ZOnePlus Z çıkış tarihiOnePlus Z özellikleriOnePlus Z fiyatıoneplus z performans testiOnePlus Z tasarımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir