Oppo Find X3 ile bizleri neler bekliyor?

Şirket, Find X2 modelini Mart 2020’de tanıtmıştı. Oppo, tanıtıldığında en hızlı telefonlar listesinin zirvesinde yer alarak Bir hayli kişiyi kendine hayran bırakan modelin tertemiz çesidi amaciyla çalışmalara başladı. Sizler amaciyla Oppo Find X3 modelinin özellikleri ile alakalı ova derledik.

Oppo Find X3 nitelikleri ile şaşırtabilir

Yeni model Qualcomm’un piyasaya sürmek amaciyla hazırlandığı Snapdragon 875 işlemcisi ile karşımıza çıkması bekleniyor.

Şirket, Find X2 Pro modelinde bulunan 5x optik, 10x hibrit ve 60x dijital zoom amaciyla hususi tek lense sahipti. Sızıntılara göre firma dahada çok optik zoom ve dahada iyi tek diyafram açıklığı sunan gelişmiş tek mercek ile karşımıza çıkacak.

Oppo Find X3 nitelikleri ne olacak?

Yakın vakitte tanıtılan 125W hızlı şarj desteğinin evvel olarak Find X3 modelinde yer alması bekleniyor. Bu sayede 4.000 mAh bataryaya sahip tek aygıt takriben 20 dakika içinde tam şarj olabilecek. Ayrı olarak 65W kablosuz şarj teknolojisini de kullanıcılarla buluşturmak istek eden firma, bu özelliği de tertemiz modele ekleyebilir.

Geçtiğimiz haftalarda telefonlar amaciyla Li-Fi teknolojisi patenti alan Oppo, çok bağlantı ele geçirmek amaciyla çalışmalara ayni ritimde devam ediyor. Bir takım analistler bu teknolojinin Find X3 modeliyle birlikte karşımıza çıkabileceğini belirtti.

Diğer markalarla dahada iyi rekabet edebilmek amaciyla Find X3 Pro modelinin ortalama 1.200 dolar ücret etiketi ile çıkması bekleniyor.

Find X3 nitelikleri nelerOppo Find X3Oppo Find X3 özellikleriOppo Find X3 fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir