Oppo Find X3 Pro tasarımı ortaya çıktı!

Akıllı telefon pazarının toy markalarından Oppo, Mart ayında tanıttığı Find X2 ile müspet tek etki yaratmıştı. Hem de telefon, tek noktaya civarindan en hızlı Android telefon unvanına da sahip olmuştu. Şimdi ise gözler serinin tertemiz cihazına çevrildi. Oppo Find X3 Pro tasarımı, alana çıkan render görseli ile belli oldu.

Find X3 Pro render görseli ile vakit yüzüne çıktı

Şirketin üst segment telefonlarının bulunduğu Find X serisi, özellikle nihayet üyesiyle Bir hayli kişiyi etkilemeyi başardı. Serinin tertemiz cihazı amaciyla de Bir takım veriler alana çıkıyor. Cihazın render görseli ile birlikte tasarımı ile alakalı ağırbaşlı ipuçları öğrenildi.

Oppo Find X3 Pro tasarımı, render görüntüleri göz önüne alındığında, serinin evvelki azalarından dahada değişik tek yapıda görünüyor. Öncelikle cihazın kavisli yapısı dikkat çekerken, kamera ayrıntısı da bu telefonu değişik kılıyor. Cihazın ekran altı kamera veyahut pop-up olarak isimlendirilen açılır kapanır kamera ile geleceğini söyleyebiliriz. Akıllı telefonun sızdırılan render görselini de aşağıda görebilirsiniz.

Oppo Find X3 Pro

Kavisli yapısı ve ince çerçevelerin yanı sıra telefonun art tarafına baktığımızda üçlü tek kamera kurulumu ve LED flaş görüyoruz. Bununla birlikte telefonun taraf tarafında veyahut art tarafında tek parmak izi okuyucusu bulunmuyor. bu yüzden de Oppo Find X3 Pro’da ekran altı parmak izi okuyucusunun olma olasiligi oldukça çok diyebiliriz.

Oppo Find X serisiOppo Find X3 ProOppo Find X3 Pro render görseliOppo Find X3 Pro tasarımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir