Oppo’nun katlanabilir telefonu olabilir mi? Detaylar

Oppo’nun iki senedir katlanabilir telefonu üzerinde çalıştığı ve patentler aldığı biliniyor. Bunun amaciyla artık sona geldiğini gösteren alınan tertemiz patent, telefonun geleceğinin sinyallerini vermişti. Ekim ayının başlarında size aktardığımız patent haberinin derhal peşinden tertemiz tek video alana çıktı. Bu videoya göre, Oppo imzalı katlanabilir telefon hazır benzeri duruyor.

Oppo imzalı katlanabilir telefon geliyor gibi

Ortaya çıkan videoda görüldüğü üzere açık halde tek tablet büyüklüğünde var olan cihaz, katlandığında sağ tarafı dahada geniş sol tarafı ise dahada dar tek telefona düşünüyor. Sol tarafta bulunan Oppo yazısı ise gözlerden kaçmıyor. dahada evvel sızdırılan modellerle örtüşen videodaki telefon, ”acaba şimdi geliyor mu?” dedirtiyor.

Oppo’nun duyurduğu 17 Kasım etkinliğinde tanıtılması muhtemel duran bu akıllı telefonun, dikkat çekeceği düşünülüyor. çünkü bu sene Bir hayli markanın katlanabilir telefon modeli karşımıza çıktı. Oppo’nun 17 Kasım etkinliğinde bunun yanı sıra 125W hızlı şarj özelliğinde şarj cihazını da tanıtması bekleniyor.

Oppo imzalı katlanabilir telefon-01

Hatırlatmak gerekirse Oppo dahada evvel çeşitli şekillerde katlanabilen akıllı telefonlar amaciyla dört tertemiz patent başvurusunda bulunmuştu. değişik katlanma şekilleri deneyen Oppo, hangi modeli dahada evvel piyasaya sürecek bilinmiyor ama yayımlanan videoda görüldüğü kadarıyla radikal tek katlanma seçenek edilmiyor.

katlanabilir ekranlı telefonkatlanabilir telefonoppoOppo akıllı telefonOppo imzalı katlanabilir telefonoppo katlanabilir ekranlı telefonOppo katlanabilir telefon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir