Ortalık fena karıştı! Teknoloji dedikoduları…

Teknoloji dedikoduları videosu ile karşınızdayız. Rahşan Gülşan ile birlikte teknoloji gündemini değerlendirirken tek istikametten da gündemde var olan konuları videoda konuşuyoruz. Teknoloji gündeminde konuşulması koşul olan Bir hayli mevzu bulunuyor. Konular arasında ülkemizde gelişen teknoloji haberler de yer alıyor.

Teknoloji dedikoduları ortalığı karıştırdı

Rahşan Gülşan ile birlikte bugünlerde gündemde var olan teknoloji haberlerini değerlendirdik. özellikle nihayet vakitlerde adından fazlaca laf ettiren internette bebek satışı, uzunca süre konuşulacağa benziyor. Öte istikametten nihayet vakitlerde fazlaca seçenek edilmeye başlanan Martı amaciyla de Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığından ikaz geldi. dahada Bir hayli konunun bulunduğu video amaciyla lafı dahada da uzatmadan sizi video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Ortalığı karıştıran olaylar

Yoğun gündem yaşadığımız bugünlerde teknoloji dedikoduları içinde Martı ile alakalı bakanlık tarafından yapılan İzah oldukça dikkat çekti. Bununla birlikte salgın döneminde artırılan web upload hızlarını tekrar düştü. Kullanıcıların çok upload hızlarıyla birlikte, salgın döneminde web kullanımını artmıştı.

BMW’nin tertemiz tam elektrikli otomobili iX3 modelinin Türkiye’deki geleceği de heyecan ediliyor. Bununla birlikte türk mali oto fabrikası amaciyla esas atma fabrikası ile alakalı müjde de verilecek.

Oyun dünyasında da tertemiz gelişmeler bulunuyor. Ayrı olarak 120 W benzeri hızlı tek şarj süresine sahip olacağı anlatilan akıllı telefon da gündeme düştü.

Huawei ve TikTok amaciyla enteresan haberler gelirken, webten bebek satışı haberleri doğru mu?

hakkı alkanrahşan gülşanteknoloji dedikodularıteknoloji gündemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir