Performansıyla dikkat çeken Onikuma K17 Gaming Kulaklık

Son vakitlerde pc oyuncuları pc ekipmanlarına dahada çok önem göstermeye başladı. Bu doğrultuda oyunculara hitap eden Onikuma K17 Gaming Kulaklık analiz konuğumuz. Fiyatıyla dikkat çeken bu kulaklığın performansı nasıl? İşte heyecan edilen detaylar!

Onikuma K17 Gaming Kulaklık inceleme

Oyuncu ekipmanı denildiği vakit oyuncular çogunlukla evvel olarak kulaklık seçimine itina gösteriyor. Oyun içerisindeki deneyimi arttıran kulaklıklardan tek tanesini bu videomuzda sizlerle buluşturuyoruz. Uygun ücreti ve ses performansıyla dikkat çeken bu oyuncu kulaklığı oyuncuları hoşnut etmekte mu?

50mm’lik sürücülere sahip var olan bu kulaklık ile net ve çok sesleri gayet iyi tek şekilde dinleyebiliyorsunuz. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmadan sizi video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler

Bu kulaklığı nereden satın alabilirim?

Onikuma K17 oyuncu kulaklığını buraya tıklayarak Hepsiburada üzerinden satın alabilirsiniz.

Philips ph 805 inceleme, philips ph 805 özellikleri

View this post on Instagram

ShiftDelete.Net olarak tertemiz tek armağan gönderisi ile karşınızdayız. Bu gönderiyi beğenen, yoruma iki arkadaşını etiketleyen ve @shiftdeletenet , @sihirlielmacom hesaplarını izleyen 5 kişiye Onikuma K17 Gaming kulaklık hediye. Kulaklığı kazananlar dört Eylül Cuma günü açıklanacaktır. Bol şans! 💥

A post shared by ShiftDelete.Net (@shiftdeletenet) on Aug 31, 2020 at 8:05am PDT

Onikuma K17 Gaming Kulaklık özellikleri

Ürün içinde 50mm kulaklık araç kullanicilarini yer alıyor. Bu sürücüler ile oyuncular çok ses performansını burada yaşayabiliyor. özellikle oyun içinde ses kasma dediğimiz Başka bir deyişle karşı tarafta ki oyuncunun sesini duymada, bu sürücüler avantaj sağlayacaktır. Bu sürücülerinde bulunduğu kulaklık pedleride oldukça yumuşak.

Uzun süreli kullanımlarda dahi rastgele tek sıkıntı olmadan bu kulaklığı kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kulaklığın iskeletinde bulunan sağ ve sol kısımdaki metal yapılar ile kulaklığın boyu yukarıya ve aşağı olacak şekilde konumlandırılabiliyor. Metal yapı ürünün sağlamlığını da müspet istikamette etkiliyor. Mikrofona baktığımızda ise çok yönlü tek yapı ile karşılaşıyoruz.

Onikuma K17 Gaming kulaklık nitelikleri içinde en dikkat cazip yapılardan biri ses kontrolcüsü. Bu kontrolcü üzerinden mikrofon kapatılabiliyor, ses alçaltılıp yükseltilebiliyor. Yaşanabilecek ani vakalarda kontrolcü sayesinde dahada iyi tek deney yaşanabilir. Kullanım olarak da bu ürünü PlayStation 4, PlayStation dört Pro, Xbox One, Xbox One X, PSP, tablet ve bilgisayarlarda kullanabiliyorsunuz.

Uygun fiyatıyla dikkat çeken tek üründe kullanım seçeneklerinin bu civarindan çok olması Sahiden şaşırtıcı. Siz Onikuma K17 ile alakalı ne düşünüyorsunuz?

150 Lira kulaklıkgamegamergaming kulaklıkOnikuma k17 gaming kulaklıkOnikuma k17 incelemeOnikuma k17 oyuncu kulaklığıOnikuma k17 ses performansıoyuncuoyuncu kulaklığıoyuncu kulaklığı tavsiyesisdnshiftdeletenetvideo inceleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir