Photoshop’u bitiren uygulama! Adobe Photoshop Camera

Adobe‘nin suni zekalı kamera uygulaması Adobe Photoshop Camera, evvel çıktığı günden bu yana dikkatleri üstüne toplamıştı. hemide iOS ayni vakitte da Android tarafında oldukça dikkat çekmeyi muvaffak olan uygulama Adobe Photoshop Camera’ya yakından baktık!

Yapay zekalı kamera uygulaması Adobe Photoshop Camera!

Adobe’nin yapay zekalı kamera uygulaması Adobe Photoshop Camera çıktığı evvel günden bu yana dikkatleri üstüne toplamıştı. Biz de bu erken sizler amaciyla uygulamanın bütün detaylarına yakından baktık.

Play Store indirme linki amaciyla buraya tıklayın.

App Store indirme linki amaciyla buraya tıklayın.

Bir suni zekâ platformu olarak hizmet veren Sensei ile tek iş birliği yapan Adobe, tertemiz tek tarama sistemi kullanıyor. Bu sistem, kullanıcıların resimlerini inceleyecek ve incelenen fotoğraflar amaciyla çeşitli filtreler önerecek.

Geçen sene aralık ayında tek deney sürümü ile karşımıza çıkan uygulama, asgari çabayla en randımanlı neticeye erişmek istek eden kullanıcılara hitap etmeyi amaçlıyor. Bu uygulamada 80’den fazla filtre bulunuyor.

Adobe’nin tertemiz yazılımı, fotoğrafların hemide çekildiği vakit düzenlenebilmesini sağlıyor ayni vakitte da çekildikten ardindan incelenmesine imkan tanıyor. Uygulamanın içindeki Bir takım filtreler şu şekilde: Portre, Stüdyo Işığı, Çiçek, Yemek, Doğa, Gökyüzü, görünüm ve Sahne.

Kamera uygulaması Adobe Photoshop Camera! - ShiftDelete.Net

Yeni yazılımın resim çekimlerinde de muavin olacağı belirtildi. Adobe’nin tertemiz uygulaması, kullanıcıya resim çekme işlemi esnasında parlaklık, gölge ayarı ve maskeleme seviyesi benzeri Bir hayli mühim konuda muavin olacak.

adobeAdobe PhotoshopAdobe Photoshop CameraAdobe Photoshop Camera uygulamasıAPCyapay zekalı resim uygulamasıyapay zekalı kamera uygulaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir