POCO X3 ile çekilen ilk fotoğraf paylaşıldı!

Xiaomi’nin alt markalarından Pocophone iki yıllık bekleyişin ardından Mayıs ayında yeni telefonu Poco F2 Pro’yu tanıttı. İlk model kadar olmasa da, bu telefonda fiyat / performans oranı ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başardı. Şimdi ise gözler Poco X3 modeline çevrildi.

Poco X3 kamerası ile çekilen ilk fotoğraflar!

Dört arka kameraya sahip olan telefonun ana kamerası 64 Megapiksel. Şirketin sözcülerinden Angus Kai Ho Ng, telefonla çekilen bir fotoğrafı sosyal medya hesaplarında paylaştı ve 64 Megapiksel sensöre sahip olduğunu doğruladı.

İlk fotoğraf telefonun kamerasıyla neler yapabileceğini göstermeye çalışırken, parmak izi okuyucunun yan tarafa yerleştirildiğini gözler önüne seriyor. Telefonun yan tarafına yakınlaşırsanız, güç düğmesinin bulunduğu taraftaki girintiyi görebilirsiniz.

Buna ek olarak cihazın ekranının 120 Hz yenileme ve 240 Hz dokunmatik yanıt oranına sahip olduğunu biliyoruz. Parmak izi okuyucunun yan tarafta yer aldığını göz önünde bulundurursak, cihazda LCD ekran yer alma ihtimali oldukça yüksek.

Ön tarafta 20 Megapiksel kamera yer alması beklenirken, 5160 mAh’lık bataryanın 33W hızlı şarj desteğine sahip olması bekleniyor. İşlemci tarafında ise Snapdragon 732 karşımıza çıkacak.

POCOpoco x3pocophone

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir