PUBG Mobile için sızdırılan Erangel 2.0 haritası

PUBG Mobile Daha çok konuşulan adımlar atmaya ayni ritimde devam ediyor. geçen günlerde esrarlı Orman Modu’ndaki put detayıyla kullanıcıların çok konuştuğu oyunun şimdi ise sızdırılan Erangel 2.0 haritası ile gündeme geldiğini söyleyebiliriz. tertemiz güncellemeler ile oyun dahada eğlenceli vaziyete geliyor. İşte, PUBG Mobile Erangel 2.0 haritası amaciyla detaylar:

PUBG Mobile Erangel 2.0 haritası sızdırıldı

PUBG Mobile’ın en sevilen haritası var olan Erangel haritası amaciyla Tencent tertemiz geliştirmeler yapıyor. Erangel 2.0 ile yükseltilmiş tek versiyona kavuşacağı Çin’deki oyuncular tarafından sızdırıldı. Çin’de değişik tek adlandırma ile oyuncuların karşısına çıkan oyunun, küresel versiyonunda da eş geliştirmelerin yer alacağı söyleniyor.

Beta güncellemesiyle Erangel 2.0 haritasında mühim iyileştirmelerin yanında grafik detaylarının düzeltileceği, tertemiz özelleştirmelerin ekleneceği ve tertemiz tek rota planlayıcısının oyuna ekleneceği söyleniyor. mevzubahis güncellemenin yakında oyunun küresel versiyonunda da yer alacağı aktarılıyor.

PUBG Mobile Erangel 2.0 haritasi-02

Erangel haritasına ek edecek tertemiz rota tasarılayıcısı ve yollar noktası oyuncular amaciyla dahada fonksiyonel vaziyete geliyor. Mini haritada yönlendirme özelliği sunulacak. Bunun da rota tasarılayıcısı olarak adlandırılacağı söyleniyor. Bu özelliğin sunduğu şeyse, oyuncuların dahada evvelce birbiriyle eşleşmesini sağlamak. Oyuncular tıpkı PC versiyonunda olduğu benzeri ani çok yeri işaretleyebilir ve atladıktan ardindan da oyuna aktarılan rotalarını planlayabilir.

Oyunun grafikleri Zati seviliyor olsa da tekrar de Tencent oyunun grafiklerini dahada rafine vaziyete getirmeyi istiyor. Bunun yanında tertemiz tasarımların da geleceği aktarılıyor. tertemiz tasarımlardan kasıt ise hanelerin dahil kısımlarındaki görünümler ve kulelerin değiştirilmesi olarak belirtiliyor.

Ultra HD modunun gelmesi tek müddettir bekleniyor, istikbal tertemiz güncelleme ile birlikte bu desteğin sağlanacağı söyleniyor. Ultra HD grafik ayarlarının dahada iyi işlemesi amaciyla kuvvetli tek CPU ve GPU’ya ihtiyacınız bulunuyor, Başka bir deyişle bu özelliği kullanmak amaciyla amiral gemisi tek telefona sahip olmanız gerekiyor.

erangel 2.0 haritasıpubg mobilePUBG Mobile Erangel 2.0 haritasıpubg mobile güncellemesipubg mobile haritası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir