PUBG Mobile ücretsiz eşyalar nasıl kazanılır?

Popüler mobil oyun PUBG Mobile fiyatsız skin nasıl kazanılır biliyor musunuz? eğer bilmiyorsanız bu içerik ilginizi çekecek. Öncelikle oyunun içinde Bir takım görevleri yaptıktan ardindan da skin Başka bir deyişle oyun içi hususi eşyalar kazanabiliyorsunuz. tekrar de Bir takım taktikler ile birlikte basit tek şekilde bu eşyaları ele geçirmek mümkün. İşte PUBG Mobile fiyatsız eşyalar nasıl kazanılır? Sualinin cevabı…

PUBG Mobile fiyatsız skin nasıl kazanılır?

Yakın vakit evvel hemide PUBG Mobile ayni vakitte da PUBG Mobile Lite tertemiz güncellemeler aldılar. Bu kapsamda oyun içi dinamikler de yenilenmiş oldu. Oyuncuların en çok sevdiği şeylerden birisi var olan skinler veyahut tek başka isimiyle oyunun sezonuna, temalarına ahenk gösteren hazırlanan oyun içi kıyafetler ve silahlar amaciyla Bir hayli arama yapılıyor.

Normalde ücretli olarak sunulan bu kıyafetler ara ara fiyatsız vaziyete de gelebiliyor. Bir hayli iyi eşya da Ne yazık ki PUBG Mobile‘ın oyun içi kazanç birimi var olan UC ile satın alınıyor. Çeşitli silah ve kask kaplamalarının yanında tek de oyun içi kozmetik ürünlerini satın almayı sağlayan bu kazanç birimine hakikat kazanç harcamasıyla birlikte ulaşılıyor.

Haliyle oyunun içinde ücret ödemek istemeyen oyuncular da PUBG Mobile fiyatsız skin nasıl kazanılır? Şeklinde suallerin cevaplarını araştırıyor. Bunun cevaplarından birisi ise netlikle ücretsiz UC almak. Google tarafından geliştirilen ve kullanıcıların uygulama üzerinden anket suallerini yanıtlama sistemine dayanan anket uygulaması sayesinde kazanılan krediler ile birlikte UC kazanılabiliyor.

PUBG-Mobile- ucretsiz-skin-nasil-kazanilir-PUBG-Mobile-ucretsiz-esyalar-nasil-kazanilir-02

Google’ın sunduğu bu uygulamanın isimi ise ”Google Opinion Rewards”. Geçtiğimiz senelerde Türkiye’de de kullanıma açılan uygulamanın Yalnızca PUBG Mobile amaciyla değil, başka uygulamalar, oyunlar amaciyla kazanç dağıttığı tek sistem. Uygulamanın irtibatını buraya bırakıyoruz.

Evet evvel yöntemimiz bu şekildeydi. Geçelim 2. yönteme: Tencent Games‘in sunduğu oyun kodlarını sıkı takip etmek. Tencent tarafından sık sık sunulan oyun içi kodlar oyunculara kaplamalar, rengarenk kozmetikler ve değişik ifadeler sağlayabiliyor. çogunlukla bu kodlar amaciyla elinizi acele tutmanız lazım çünkü ya sınırlı süre amaciyla sunulabiliyor veyahut sınırlı sayıda kişiye. bu yüzden bu kodları sıkı takip etmek çok önemli.

PUBG Mobile’da en iyi olmak amaciyla 10 taktik

PUBG Mobile’da en iyi olmak amaciyla 10 Strateji

“En iyi PUBG Mobile taktikleri 2020: Birinci Bölüm” adli yazımız, bu oyunda ayrım yaratmanızı sağlayacak. en iyi olmaya hazır mısınız?

Ücretsiz UC almak amaciyla yasal olmayan yollar da var

Gelelim tek başka yöntemimize; oyun içinde UC kazanmak. PUBG Mobile‘ın bonus mücadeleleri bu konuyla alakali Sahiden de tam tek UC kazanma kaynağı. Mücadelelere göre değişen bu UC ödülleri, kullanıcıların en sık seçenek ettiği yöntemlerden birisi.

Hediye kartları, Google oyun armağan kartları ve tespit edecek görevler ile de UC kazanmak çok basit tek vaziyete geliyor. Bunların yanında Royal Pass görevlerinin tamamlanmasıyla birlikte eşsiz kaplamalar kazanabiliyorsunuz.

Sizler amaciyla sıraladığımız bu metotlar resmi yollar. Bu resmi yolların yanında tek de PUBG Mobile’da arayüz satın almak ve UC oluşturmak amaciyla ani çok internet sitesi bulunuyor. Blog yazıları ve video klipler da size bu ihtiyacın karşılanmasını sağlıyor.

PUBG Mobile fiyatsız eşyalar nasıl kazanılır? Sualinin Cevabını sizler amaciyla bu ova ile vermiş olduk.

pubg mobilePUBG Mobile fiyatsız eşyalar nasıl kazanılırPUBG Mobile fiyatsız skinpubg mobile güncellemesiPUBG Mobile Litepubg mobile lite güncellemesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir