PUBG ücretsiz oynanabilecek! İşte tarihler

PUBG ücretsiz olarak oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Son yılların adından en çok söz ettiren oyunları arasında bulunan Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG), ücret alınmadan oyunculara sunulacak. Üstelik aynı dönemde yüzde 50’lik fiyat indirimi de geliyor.

Oyun dünyasında ücretsiz oyunlar, süreli ücretsiz oyunlar ve indirim haberleri gelmeye devam ediyor. Oyuncuları memnun eden bu haberse oyunun resmi Twitter hesabı tarafından paylaşıldı. Oyun 87 TL olan fiyatında da indirim alacak.

PUBG ücretsiz oluyor

Oyun dünyasında en çok oynanan oyunlar arasına girebilmeyi başaran oyun, ücretsiz olacağı haberiyle gündem oldu. Çok fazla oyuncuya sahip olan oyun, bu sayıyı artırmayı hedefliyor. Bunun için de oyun, Steam üzerinden ücretsiz alınıp bir süre oynanabilecek.

Yapılan açıklamada PUBG ücretsiz tarihleri 4 Haziran ve 8 Haziran arası olarak bildirildi. Bu da oyuncuların 4 günlük süre boyunca oyuna para vermeden oynaması anlamına geliyor. Oyunu beğenen oyuncular için de yüzde 50 indirim imkanı getirilecek.

pubg ücretsiz

Halihazırda 87 TL olan oyunun fiyatı, indirimle birlikte 43,50 TL olacak. Oyun daha önceden bilgisayar için ücretsiz olarak PUBG Lite sürümünü duyurmuştu. Ayrıca PUBG Mobile da ek yazılımlarla birlikte bilgisayarda oynanabiliyor.

Oyunun önerilen sistem gereksinimleri ise şöyle:

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-6600K veya AMD Ryzen 5 1600
RAM: 16 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB veya AMD Radeon RX 580 4GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Ücretsiz PUBGpubgPUBG ücretsiz

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir