Red Dead Redemption 2’ye konsol için ücretsiz erişim

2018 senesi sonlarında piyasaya sürülen ve o tarihten bu yana 175’in üzerinde ödülün sahibi var olan Red Dead Redemption iki ile alakalı olarak konsol oyuncularını sevindiren havadis Microsoft’tan geldi. 

Birçok şuurlu oyuncu tarafından nihayet zamanların en gerçekçi açık hayat oyunu olarak gösterilen Red Dead Redemption 2, 7 Mayıs’ta konsol amaciyla Xbox Game Pass platformuna eklenecek. 

Microsoft’tan yapılan açıklamada, 7 Mayıs tarihinden bu yana konsol amaciyla Xbox Game Pass platformuna aza oyuncuların ek ücret ödemeden Red Dead Redemption 2’ye erişim sağlayabileceği duyuruldu. Halihazırda Xbox platformu amaciyla Red Dead Redemption iki oyunun satış ücreti 566 TL’den başlıyor.

Microsoft’tan yapılan açıklamada, Xbox Game Pass’in tek sonraki dönemde ek edecek tertemiz içeriklerle oyuncular amaciyla dahada da zenginleştirileceği belirtildi.

100’DEN çok POPÜLER OYUN

Microsoft’un aylık 29.99 TL’lik fiyatla sunduğu çoklu oyun platformu Xbox Game Pass’ta oyuncularta, aylık tek bir fiyatla aralarında NBA 2K20, PES 2020, Forza Horizon 4, Gears 5 benzeri popüler oyunların da dâhil olduğu 100’den çok oyuna erişim imkanı sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir