Redmi K40’ın kutusu sızdırıldı, bekleyenler üzüldü

Xiaomi’nin amiral gemisi Mi 11‘i piyasaya sürmesinin üzerinden ani çok hafta geçti ve bu telefon Qualcomm Snapdragon 888 işlemciden güç alan evvel aygıt ünvanının sahibi oldu. Şimdi ise asagi markası Redmi amiral gemisini tanıtmaya hazırlanıyor. Redmi K40 olarak adlandırılan ve kutusu sızdırılan modelin Türkiye’ye gelme ihtimali oldukça yüksek.

Redmi K20 serisinin Xiaomi Mi 9T olarak ülkemize gelmesi ve çok çok satış rakamlarına ulaşması bunun en sade örneği. Konumuza dönecek olursak: Redmi Genel Müdürü Lu Weibing, K40 Pro’nun Snapdragon 888 işlemciden güç alacağını doğruladı. ama cihazın kutusunun sızdırılması kullanıcıları üzdü.

Redmi K40 kutusundan şarj aleti çıkmayabilir!

Tahmin edebileceğiniz üzere üzüntünün sebebi, süprizin bozulması vs. değil. iPhone 12 ve Galaxy S21’in derhal peşinden Redmi K40’ın kutusundan da şarj aleti çıkmayacak. dahada doğrusu Xiaomi Mi 11 ile aynı Strateji izlenecek.

Sızdırılan görselde iki değişik kutu bulunuyor ve aralarındaki tek ayrım boyut. Normal şartlarda telefonun kutusunda şarj aleti yer almayacak, ama belli tek süre dahada çok kazanç ödemeyi onay eden kullanıcılar şarj aletli kutu ile birlikte satın alabilecek.

Redmi K40 ve Redmi K40 Pro olmak üzere iki modelden oluşan seri, delikli AMOLED ekrana ev sahipliği yapıyor. Pro modelinde Snapdragon 888 yer alacak olsa da, standart modelin Başka bir deyişle Redmi K40’ın Daha piyasaya sürülmeyen Snapdragon 775G işlemciden güç alması bekleniyor. Redmi K40 serisinin tek sonraki ay (Şubat) resmiyet kazanması bekleniyor.

redmiredmi k40Redmi K40 Proxiaomi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir