Rolls-Royce’den yeni koleksiyon: Wraith Kryptos!

Tasarım ekibi tarafından hususi tek şifreleme ile yasama geçirilen otomobilde çok sayıda simge ve saklı kod bulunuyor. Koleksiyona ismini veren Kriptos Daha önceki Yunanca’dan geliyor, görünmeyen, saklı ve kodlanmış anlamında…

Rolls-Royce tasarım ekibinin açıklamasına göre; Sahiden de kod öylesine saklı ki, simgeler ve şifrenin alana ne çıkaracağını tasarımcı ,baş yönetici olmak üzere Yalnızca iki kişi biliyor. Yanıt, batı Sussex’in Goodwood sehrindeki Rolls-Royce'un Evinde, İcra heyeti Başkanı’nın kasasında mühürlü tek zarfa yerleştirildi.

Müşteriler, kod kırma girişimlerini Rolls-Royce Motor Cars’ın Yalnızca Rolls-Royce sahiplerine hususi yarattığı uygulaması Whispers üzerinden nihayet derece emniyetli tek alan aracılığıyla gerçekleştirebilecekler. Koleksiyon Yalnızca 50 adet olarak sınırlı sayıda üretilecek.

Rolls-Royce Motor Cars CEO’su Torsten Müller-Ötvös, “Wraith Kryptos Koleksiyonu, evvel bakışta tek dinamizm ifadesidir. dahada yakından incelendiğinde, inanilmaz tek Rolls-Royce şifresinin arkasında tek sıra ileti gizlenir. Müşterilerimizden birinin kodu çözüp çözmeyeceğini görmek amaciyla sabırsızlanıyorum!” dedi.

Aracın dış tasarımındaki katı antrasit taban renginden oluşan Delphic Grey saklı tesire sahip ısmarlama tek dış renk olarak biliniyor. Yalnızca güneş ışığında rengin içindeki mavi ve yeşil mika pulları gözüküyor. Orbit Grey rengarenk ince çizgili merkezlerle kısmen parlatılmış tekerlekler, aracın dış estetiğini tamamlıyor.

İç tasarımında biri Selby Gray veyahut Antrasite karşı metalik tek etki katmak amaciyla geliştirilmiş aksanlı ısmarlama Kryptos Green ten tonu koltuklar sizi karşılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir