S21 Ultra ile gelen S Pen desteği ve yeni kalem

Samsung, Türkiye’de akşam saatlerine denk gelen Unpacked 2021 etkinliğini gerçekleştirdi. Burada yeni akıllı telefon serisini, kulaklık ve takip cihazını tanıtan Samsung, aynı zamanda yeni S Pen Pro modelini duyurdu. İşte yeni kalem hakkında ilk etapta bilinenler:

Samsung’un yeni akıllı kalemi S Pen Pro

Bir süredir Samsung’un Note serisinin fişini çekeceği ve kalem desteğini başka amiral gemisi telefonlarla devam ettireceği konuşuluyordu. Yeni gerçekleştirilen etkinlikte Galaxy S21 Ultra, S Pen desteği kazandı. Bununla birlikte yeni S Pen Pro da karşımıza çıktı.

Diğer cihazlarıyla birlikte tanıtılan kalem, piyasadaki diğer akıllı kalemlerle tasarımsal açıdan benzerlik gösteriyor. Gerçek kalem formunda, köşeli şekilde karşımıza çıkan bu kalem, parlak koyu gri renge sahip. Bildiğimiz S Pen’den çok daha fonksiyonel ve daha kapsamlı özelliklere sahip olacağı belirtilen aksesuarın, kullanıcılara kolaylık sunması hedefleniyor.

S Pen Pro-00

Samsung’un S Pen Pro’su, Galaxy S21 Ultra ile gelen desteğine ek olarak kullanıcıların telefonlarında gezinmek veya cihazı odanın her yerinden kontrol etmek için Bluetooth özellikli olarak sunulacak. Ürün sadece duyurulduğu için çok detaylı özellikler elimizde bulunmuyor ancak Samsung’a göre S Pen Pro’nun çıkışı bu yılın sonlarında olacak.

Samsung ilerleyen dönemde başka cihazları için de kalem desteğinin sunulacağının müjdesini veriyor. Kalemin geliştirilmesi noktasında Uni, Wacom, Lamy ve Staedtler gibi kırtasiye ürünleriyle dikkat çeken markalar da bulunuyor. Yeni geliştirilecek S Pen Pro için ilerleyen günlerde ortaya çıkan en güncel bilgileri sizler için aktaracağız.

İşte Samsung’un yeni amiral gemileri (video)

İşte Samsung’un yeni amiral gemileri (video)

Samsung’un Galaxy S21 serisi Unpacked 2021 etkinliği ile sahne aldı. İşte Samsung’un amiral gemileri Galaxy S21, Galaxy S21 Plus, Galaxy S21 ulttra ile Galaxy Buds Pro’nun özellikleri.

Samsung SmartTag tanıtıldı! İşte özellikleri

Samsung SmartTag tanıtıldı! İşte özellikleri

Geçtiğimiz aylarda sızıntılar ile gündeme gelen ve bugün gerçekleştirilen Unpacked 2021 etkinliğinde tanıtılan Samsung SmartTag özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazandı.

Galaxy S21 serisinin Türkiye fiyatları belli oldu

Galaxy S21 serisinin Türkiye fiyatları belli oldu

UNPACKED 2021 etkinliğinde Samsung Galaxy S21, S21 Plus ve S21 Ultra modelleri tanıtıldı. Cihazların Türkiye fiyatları, Samsung Türkiye’nin ön siparişe özel sunduğu kampanyalarla beraber açıklandı.

Galaxy Buds Pro tasarımıyla nefes kesti

Galaxy Buds Pro tasarımıyla nefes kesti

Samsung, bu akşam düzenlediği 2021 Galaxy Unpacked etkinliğinde yeni nesil kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Pro’yu tanıttı. Yeni kulaklık, ergonomik formuyla dikkat çekiyor.

Galaxy S21 Plus sahnede: İşte özellikleri ve fiyatı

Galaxy S21 Plus sahnede: İşte özellikleri ve fiyatı

Teknoloji devi Samsung, yeni amiral gemisi akıllı telefonlarını Unpacked 2021 organizasyonunda görücüye çıkardı. İşte Samsung Galaxy S21 Plus özellikleri ve fiyatı…

S Pen ProS Pen Pro özelliklerisamsungsamsung S Pen ProSamsung Unpacked 2021unpacked 2021

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir