Samsung Bixby akıllı saatlere geliyor

Samsung’un artık Daha önceki diyebileceğimiz sesli asistanı S Voice, yerini Bixby asistanına bırakınca akıllı saatler de bu değişime ayak uydurdu. tek müddettir Galaxy cihazlarda kullanılmayan S Voice akıllı saatler amaciyla de emekliye ayrıldı.

Gear S3 ve Gear Sport amaciyla yayınlanan yazılım güncellemesi ile Samsung Bixby, saatlerin akıllı asistan görevini üstlendi.

Akıllı saatlerde Samsung Bixby çagi başlıyor

Bixby’i Gear S3 ve Gear Sport amaciyla kullanılabilir vaziyete getiren yazılım güncellemesi beraberinde Bir takım farklıklar getiriyor. Güncelleme ile emojiler artık olması gerektiği civarindan dahada canlı tek renge sahip olacak. Bunun dışında arkaplanda açık var olan uygulamalara uygulamanın ikonuna tıklanarak art dönülebilecek. Gelen yazılım güncellemesi ile uyku modu algılama, fonksiyonlar arası geçiş efektleri, Always On Display teknolojisi de geliştirildi.

samsung bixby güncellemesi

R600XXU1CTD3 koduna sahip güncellemeyi yükleyerek tertemiz nitelikleri ve Samsung Bixby asistanını kullanmaya başlayabilirsiniz. Güncelleme şuan amaciyla ABD ve Güney Kore amaciyla var olsa da yakın vakitte art var olan ülkeler amaciyla kullanıma açılacaktır. Güncellemeyi saatinize yükleyebilmek amaciyla Galaxy Wearable uygulamasını kullanabilirsiniz.

Akıllı saat ve aksesuarlarına göz atmak amaciyla buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir