Samsung Galaxy A42 5G tanıtıldı!

Geçtiğimiz ayda devamlı sızıntıları ile gündeme gelen Samsung Galaxy A42 5G modelli akıllı telefon nihayet kullanıcıların beğenisine sunuldu! Samsung şimdiye kadarki ahenk gösteren fiyatlı olması beklenen 5G destekli üretilen ve ortada düzey akıllı telefonunu Suskunca duyurdu.

Samsung Galaxy A42 5G özellikleri

Akıllı telefon bu erken tanıtılmış olsa da, şirket Daha cihazın bütün özelliklerini açıklamadı. Bunun yerine, Samsung Yalnızca kısmi özelliklerini açıklama etti ve bu nedenle, temelindeki çip ve kamera yapılandırmasıyla alakalı rastgele tek bilgi yok.

A42 5G

Samsung’a göre Galaxy A42 5G, damla çentikli tek tasarım kullanan 6,6 inçlik tek Super AMOLED ekran ile kutudan çıkacak. tek FHD + ekran çözünürlüğüne ve hatri sayilir büyüklükte tek olasılıkla ekranın dahil kismina yerleştirilmiş parmak izi okuyucu sensöre sahip.

Arka tarafta Galaxy A41 5G, bize tek şekilde Realme C15’i anımsadan kare tek kamera muhafazasına yerleştirilmiş toplaminda dört kameraya sahip. Bu sefer, art paneli inanilmaz tek dört tonlu tasarımla görünüyor ve bu da cihazın başka A serisi muadillerinden değişik olmasını sağlıyor. Cihazın ücreti ile alakalı da bilgi paylaşılmadı, paylaşıldığında size aktaracağız. nihayet olarak işlemci konusuna değinirsek MediaTek mi yoksa Qualcomm mu seçenek edildiği şu vakit amaciyla belli değil.

akıllı telefonorta seviyeSamsung Galaxy A42 5Guygun fiyatlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir