Samsung Galaxy Note 20 Ultra için beklenen gelişme!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra DxOMark testi amaciyla bekleyen kullanıcıların yüzünü güldüren tek gelişme yaşandı. Kısa tek vakit evvel DxOMark ekibinin testler ile alakalı neden geç kaldığını öğrenmiştik ve bu bilgiyi size aktarmıştık.

40 vakit önce piyasaya sürülen bu modelin kameraları Bir hayli kişi tarafından heyecanla bekleniyordu. DxoMark, bu kameraları test etmek amaciyla hazırlanıyor. Samsung, vivo X50 Pro Plus adli modelin kamera testinden 127 puan aldığını biliyor ve kendisinin cihazına güveniyor.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra DxOMark testi ne vakit yapılacak?

Fransız şirketin yaptığı kamera testlerinde şimdiye civarindan maksimum puanı almayı muvaffak olan telefonun 130 puan ile Xiaomi Mi 10 Ultra olduğunu biliyoruz. cenup Koreli firmanın Galaxy S20 Ultra adli modeli 122 puan ile sekizinci sırada.

12 senedir etkinlik gösteren test ekibinin Twitter hesabından tek ileti paylaşıldı. Bu iletide Samsung Galaxy Note 20 Ultra’ya ait var olan test sonuçlarının 5 Ekim 2020 tarihinde yayımlanacağı açıklandı. Hasılı bu model yarın bizimle birlikte olacak.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra DxOMark testi

Note 20 Ultra’nın kameralarına tekrar tek göz attığımızda bizi çözünürlüğü 108 Megapiksel (f/1.8) var olan tek anne kamera karşılıyor. Çözünürlüğü 12 Megapiksel (f/3.0 – OIS 5x optik yakınlaştırma – 50x hibrit yakınlaştırma) var olan tek telefoto kamera anne kameraya eşlik ediyor.

Bu kameralara çözünürlüğü tekrar 12 Megapiksel (f/2.2) var olan ultra geniş açılı tek kamera muavin oluyor. Ön tarafta ise çözünürlüğü 10 Megapiksel (f/2.2 – otomatik odaklanma) var olan tek kamera kullanıcılara hizmet ediyor.

Sizce Galaxy Note 20 Ultra ile Xiaomi Mi 10 Ultra arasındaki yarışı kim kazanır?

dxomarkDxOMark testiGalaxy Note 20 UItraGalaxy Note 20 UItra özellikleriSamsung Galaxy Note 20 UItraSamsung Galaxy Note 20 UItra özellikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir