Samsung Galaxy Note rakibi LG Stylo 7 5G

Samsung Galaxy Note serisi amaciyla alana çıkan tertemiz sızıntılarda şirketin Note serisinin fişini çekeceği söyleniyor. Bu söylentilerin derhal peşinden ‘Note’ hayranları kendisine sığınacak tertemiz tek liman arayışına girdi. durum böyleyken Samsung Galaxy Note rakibi LG Stylo 7 5G ile alakalı Bir takım veriler alana çıktı.

LG Stylo 7 5G belli var olan özellikleri

Voice’tan Steve Hemmerstoffer’ın kaynaklarına göre, LG Stylo 7 5G bu sene başlarında tanıtılacak. Telefonun iki çesidi olacak, aralarındaki ayrım ise ‘5G’ noktasında olacak. Birisi normal 4G/LTE mobil ağları desteklerken, tek ötekisi artık 2020’nin popüler özelliklerinden birisi 5G olacak. Telefon amaciyla alana çıkan evvel veriler ışığında standart tek tasarıma sahip olacağını dile getirmek mümkün.

LG Stylo 7 5G-00

Tasarım noktasında değişik denemeler yapan LG, bu modelde riziko almayacak benzeri duruyor. LG Stylo 7 5G’nin takriben 6,8 ‘ boyutlarında tek ekranı olacak ve ona ön kamera olarak ekran deliği eşlik edecek. Telefon oldukça hatri sayilir büyüklükte olduğunu dile getirmek mümkün. Telefonun kameraları noktasında Bir hayli tek detayın bulunmadığını söyleyebiliriz. Elimizdeki tek bilgi art taraftaki kameraların dikey ve dikdörtgen şekilde konumlandırılacağı.

LG Stylo 7 5G-00

Telefonun evvelki modelinde arkada konumlandırılan parmak izi, tertemiz model ile birlikte taraf tarafa taşınıyor. Bunun yanı sıra kablolu kulaklık kullanmayı sevenler amaciyla 3.5 milimetre tek kulaklık çıkışı da telefona eklenecek. Telefonun bu özelliklerine ekstradan Samsung’un Note serisine ek olacağı söylenen özelliği ‘kalem desteğinin’ gelmesi oluyor. Akıllı telefonun asagi bölümünde bulunacağı söylenen bu kalemin, LG amaciyla hatri sayilir büyüklükte avantaj sağlaması bekleniyor.

lglg stylo 7LG Stylo 7 5GLG Stylo 7 5G özellikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir