Samsung Galaxy Z Fold 2 tanıtım tarihi açıklandı!

Samsung Galaxy Note 20 serisinin tanıtım tarihinin açıklanmasının üzerinden ani çok vakit geçerken, alana atılan söylemler kafaları karıştırmıştı. Zira, beklenilenin aksine Galaxy Z Fold 2’nin 5 Ağustos tarihinde tanıtılmayacağı argüman ediliyordu.

Bazı kaynaklar Samsung’un tertemiz katlanabilir telefonunun yazılımının hazır olmadığını savundu. Bu kapsamda GSM operatörlerinin cihazı test edemediği argüman edilirken, cenup Koreli teknoloji devinden müjdeli havadis geldi.

Samsung Galaxy Z Fold iki tanıtım tarihi!

Samsung İngiltere’nin resmi Twitter hesabında yapılan paylaşımda, Galaxy Fold‘da kullanılan kelebek logosunun güncellenmiş tek görünümü ve 5 Ağustos 2020 ibaresi yer alıyor. Bunun yanı sıra “Yeni tek görünüm açılıyor” ibaresinin bulunduğu tweet, cihazın Galaxy Note 20 ile aynı etkinlikte tanıtılacağını doğruluyor.

Beklentilere bakacak olursak: Qualcomm Snapdragon 865+ işlemciden güç alması beklenen cihazın, 12 GB RAM ve 256 GB depolama ile geleceği düşünülüyor. Tabi, 512 GB depolama sunan tek modelde kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Telefonun bütün sürümleri 5G desteğine sahip olacak, ama Bir takım pazarlarda 5G dönem dışı bırakılacak. Bu pazarlar arasında Türkiye’nin de bulunduğunu söylememiz yanlış olmayacaktır. 25W hızlı şarj ve 15W kablosuz şarj desteği bekleniyor.

Samsung Galaxy Z Fold iki modelinden beklentileriniz neler? Yorumlarınızı bekliyoruz..

galaxy foldGalaxy Z Fold 2Galaxy Z Fold iki tanıtım tarihikatlanabilir telefonsamsung

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir