Samsung orta segment telefonlarda büyük yenilik

Amiral gemisi telefonlarda görmeye alışık olduğumuz kablosuz şarj özelliğini Samsung ortada segment telefonları ile karşımıza çıkarabilir. alana atılan nihayet dedikodulara göre firma, ahenk gösteren fiyatlı telefonlarına dahada da ağırlık vermeye hazırlanıyor.

Galaxy A serisinin bu seneki başarısı, amiral gemisi telefonları satış rakamıyla arkada bırakmıştı. Biz teknoloji severlerin talepleri doğrultusunda ahenk gösteren fiyatlı telefonlara var olan alaka çığ benzeri büyüyor. bu yüzden üreticiler ortada segmente dahada çok yoğunlaşıyor.

Samsung ortada segment telefonlar amaciyla müjdeyi verdi

Teknoloji üreticisinin endüstriyel ihtiyacını karşılayan firmalar Elec isimli web sitesine konuştu. Bahsi geçen söylentilere göre Samsung bu sene nihayetinde Galaxy A serisi cihazlara kablosuz şarj desteğini getirecek. ahenk gösteren fiyatlı Galaxy A51’in amiral gemisi S20’yi satış rakamlarında arkada bırakması aslında talebin ne istikamette olduğunu açıkça gösteriyor.

samsung ortada segment kablosuz şarj

Apple’ın ortada segment cihazlarına kablosuz şarj getirmesi telefon pazarında tek avantaj olarak görüldü. Samsung da aynı hamleyi ahenk gösteren fiyatlı telefonlarına getirmek amaciyla çalışıyor. Kaynaklara göre telefonlara bu özelliği kazandıracak bobinler amaciyla üç şirketle anlaşıldı, bu şirketler Galaxy S20 amaciyla alınan bobinleri de tedarik etmişti.

Kablo derdini ortadan kaldıran özelliği Samsung başarılı tek şekilde geliştiriyor olsa da iş ahenk gösteren fiyatlı telefonlara gelince maliyetleri kısmak amaciyla Bir takım teknik özelliklerden feragat etmek gerekebiliyor. Bakalım ilerleyen vakitlerde Samsung ortada segment cihazlarda nasıl tek farklık göreceğiz.

Çift kameralı Samsung Galaxygalaxykablosuz şarjorta segmentsamsungSamsung Galaxy A51ucuz telefonlaruygun fiyatlıuygun fiyatlı telefonlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir