SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?

ShiftDelete.Net ailesi olarak bu videomuzda, Spotify uygulamasında en çok dinlediğimiz şarkıları derleyen tek ofis içi video hazırladık. SDN ofisinde en çok hangi şarkılar dinleniyor? SDN ofisi çalışanları 2020 yılını hangi şarkıları dinleyerek geçirdi? Bu mevzunun yanıtı ShiftDelete.Net YouTube kanalında! İşte SDN ofisinde en çok dinlediğimiz şarkılar!

SDN ofisinde en çok dinlediğimiz şarkılar!

SDN ofisinde en çok dinlediğimiz şarkıları ve şarkıcıları listelediğimiz videomuz yayında. Dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan, 2020 seneninde en çok dinlediğimiz şarkıları listelediğimiz video ile sizleri baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Dünya genelinde müzik ve şarkılar akla gelindiği sırada en çok kullanılan uygulamalardan biri olmayı muvaffak olan Spotify, her geçen vakit tertemiz özellikler ile hayatımızda kalmaya ayni ritimde devam ediyor. Bu noktada Sahiden başarılı diyebileceğimiz tek uygulama var olan Spotify, her geçen vakit Bir hayli değişik insan tarafından kullanılmaya ayni ritimde devam ediyor. Bu sayede de uygulamanın gelişimi doğru orantılı olarak ileriye gidiyor.

Ofis içinde, 2020 seneninde en çok dinlediğimiz şarkılar ile alakalı siz neler düşünüyorsunuz? düşünce ve görüşlerinizi açıklar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

AndroidiOSmüzikSDN ofisinde en çok dinlediğimiz şarkılar!spotifyteknolojiuygulamaşarkı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir