SDN Ofisinden sırlar – Editörler daş mı yesin? (Video)

SDN ofis içi videoları bütün hızıyla ayni ritimde devam ediyor. Bu videomuzda SDN ofisi çalışanları arasındaki reklam hakkındaki düşünceler ve tek haftalık yayın planımızın mutfak sırlarından kısa tek kesit paylaşıyoruz. ShiftDelete.Net olarak en içten anlarımızı sizlerle paylaşmaya ayni ritimde devam ediyoruz.

SDN ofis içi videoları en içten halde ayni ritimde devam ediyor

Ekibimizden Furkan, Temmuz ayının evvel haftasının yayın tasarınını yaparken Hakkı Alkan ile tek hasbihal gerçekleştirdi. Bu sohbette hemide yayın planımızın arkasındaki olaylardan, ayni vakitte da YouTube reklamları hakkındaki fikirlerimizden bahsettik. Dilerseniz sözü daha çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

ShiftDelete.Net yasamsal medya hesapları neler?

Instagram

Instagram hesabımız üzerinden en güncel haberler, dikkat çeken teknoloji paylaşımlarına ve her hafta yaptığımız hatri sayilir büyüklükte armağan yarışmalarına katılabilir, Bir hayli teknolojik ürünü kazanma şansı yakalabilirsiniz.

instagram.com/shiftdeletenet

Twitter ve Facebook

Twitter ve Facebook üzerinden bizi takip ederek, haberlerimizi anlık olarak takip edebilir ve en güncel teknoloji trendlerini yakından takip edebilirsiniz.

twitter.com/shiftdeletenet

facebook.com/ShiftDelete.Net

5 çayıcanlı yayınhakkı alkansdnsdn ofis içisdn ofis içi dogum günüsdn ofis içi Hakkı Alkansdn ofis içi telefonsdn ofis içi videolarısdn reklamlarsdn reklamlar hakkındaki düşüncelerisdncevaplıyorshiftdeletenetvideo inceleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir