Serious Sam 4 için ilk fragman yayında!

Hırvat oyun stüdyosu Croteam tarafından geliştirilen Serious Sam serisinin tertemiz oyunu amaciyla evvel fragman yayınlandı. Serinin oyunculara sunduğu hissiyat değişmeyecek ve Serious Sam dört ile tekrar aksiyonun ortasında kalınacak.

Serious Sam dört fragmanı yayınlandı!

İlk oyunu 2001 seneninde bizlerle buluşan serinin dördüncü oyunu Devoler Direct etkinliğinde açıklandı. Serious Sam 4: Planet Badass ismiyle çıkacak oyun Ağustos 2020’de Başka bir deyişle tek sonraki ay piyasaya çıkacak.

Serious Sam serisinin tertemiz üyesi amaciyla evvel oyun içi fragman yayınlandı. aynı zamanda oyunun çıkış tarihi ile alakalı detaylar da paylaşıldı.

Etkinlikte geliştirici stüdyo Croteam oyun içi görüntülerinden derlenen tek fragman yayınlamayı ihmal etmedi. Pompalı tüfekten, lazer silahına, makinalı tüfekten minigun ve roket atar benzeri Bir hayli sıra dışı silahı kullandığımız oyuna, serinin geçtiğimiz yapımlarına ekstradan motosiklet ve biçer döver eklendi. Mermi geçirmez araçlarda oyunda yerini alacak.

Dünya müdafaa Kuvvetleri’nin öncüsü var olan Serious Sam Stone’nu yönlendirdiğimiz oyunda birbirinden değişik Bir hayli yaratığa baş tutarken dünyayı da savunmaya çalışacağız.

4 oyuncuya civarindan CO-OP desteği sağlayacak var olan oyun kullandığı Legion System altyapısı sayesinde binlerce düşmanı ekrana rastgele tek takılma olmadan rahatça yansıtabilecek. Ağustos ayında raflarda olacak oyun Steam platformunda 76 Türk Lirası benzeri nispeten pahali olmayan tek fiyatla kullanıcıların beğenisine sunulmuş olacak. Bunu yanında oyunun Deluxe Edition sürümüne sahip olmak isterseniz 95 Lira benzeri tek ücreti gözden çıkarmanız gerekecek.

fragmanserious samserious sam 4: planet badasssteam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir