Shazam’dan ücretsiz Apple Music aboneliği!

Bir süre evvel Apple tarafından satın alınan ve iOS 14’e entegre edilen müzik tanımlama uygulaması Shazam, müzik dinlemek istek eden kullanıcılara oldukça uzunca tek vakit ile Apple Music aboneliği sunuyor.

Shazam’dan fiyatsız Apple Music aboneliği! İşte ayrıntılar

Daha döneminden evvel Apple Music kullanmamış aboneler amaciyla sunulan üç aya kadar deney aboneliği sunuluyordu. Bugüne civarindan sunulan en iyi fırsatlardan var olan bu kampanya ile kullanıcılara 5 aya civarindan fiyatsız Apple Music aboneliği sunuluyor.

Shazam 5 ay fiyatsız Apple Music aboneliği

Apple Music teklifine erişmek amaciyla iPhone veyahut iPad’inize Shazam uygulamasını indirin, derhal peşinden uygulamadaki hatri sayilir büyüklükte Shazam simgesine dokunarak ortamınızda çalan tek şarkıyı tanımlayın. Şarkıyı tanıdıktan sonra, parçayı Apple Music’te çal seçeneğine dokunun. Bu adımda Apple Music amaciyla 5 aya civarindan fiyatsız deney teklifini görüntüleyeceksiniz.

5 aya kadar için süre ile hiçbir ücret ödemeden aldığınız aboneliğinizi, sonrasında eğer isterseniz iptal edebilirsiniz. dahada evvelce deneme veyahut ücretli abonelik kullanmış kişiler bu hizmette anlatilan 5 aya civarindan fiyatsız abonelikten daha kısa tek süre ile yararlanabiliyor.

Shazam’ın App Store sayfasına göre, 5 aylık fiyatsız Apple Music deney önerisi 17 ocakta 2021‘e civarindan olabilitesi çok olacak.

5 ay fiyatsız apple music aboneliğiAppleapple musicshazam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir