Sony Xperia 1 II ön siparişe açıldı!

Sony‘nin satışa çıkması heyecanla beklenen cihazı, Xperia tek II amaciyla sevindiren haberler gelmeye başladı. 24 Şubat‘ta tanıtılan Sony Xperia tek II özellikleri ile Bir hayli mobil aygıt kullanıcısının alakasını çekmişti. bu erken ise Sony Xperia tek II ön sipariş zamani netleşmeye başladı!

Sony Xperia tek II ön sipariş ile gündemde!

24 Şubat’ta Sony Xperia 10 II ile birlikte tanıtılan Xperia tek II özellikleri ve fiyatı ile dikkatleri üstüne toplamıştı. Kısa süre evvel Hollanda’da ön siparişe açılan cihaz, bu erken de iki Avrupa ülkesinde dahada ön siparişe açıldı. Almanya ve Polonya’daki ön siparişler amaciyla 1199 Euro ücret etiketi ile de karşımıza çıktı.

Sony Xperia tek II ön siparişe açıldı! - ShiftDelete.Net (1)

Siyah ve Mor renkler ile ön siparişe açılan cihaz, 7 Haziran’a civarindan yapılacak siparişlere ekstradan 250 dolarlık Sony WH-1000XM3 gürültü önleyici kulaklık ile sahiplerine ulaştırılacak. Polonya’da bunun benzeri tek kampanya Daha var değil.

Kısa süre içinde ön siparişe açılacak başka ülkelerin de netleşmesi bekleniyor. Türkiye’ye gelme vaziyeti ile alakalı Daha net tek İzah bulunmuyor.

Sony Xperia tek II özellikleri

Sony’nin tertemiz amiral gemisinin 6.5 ‘ büyüklüğündeki HDR desteğine sahip var olan OLED ekranı 4K çözünürlük sunuyor. 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı sunan telefon olasılık edebileceğiniz gibi Qualcomm’un en kuvvetli mobil işlemcisi Snapdragon 865‘den güç alıyor.

Sony Xperia tek II ön siparişe açıldı! - ShiftDelete.Net (2)

12 piksel anne + 12 piksel ultra geniş + 12 piksel telefoto kameraya 3D ToF sensörü eşlik ediyor. Önde ise 8 piksel kamera yer alıyor. 3.5 milimetre kulaklık girişinin korunduğu telefon stereo hoparlörlere ev sahipliği yaparken Dolby Atmos, Hi-Res Audio ve 360 Reality Audio teknolojileri ile üst düzey tek ses deneyimi sunmayı hedefliyor. başka bütün ayrıntılı özellikler amaciyla aşağıdaki içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni amiral gemisi: Sony Xperia tek II özellikleri

tertemiz amiral gemisi: Sony Xperia tek II nitelikleri

Sony bu erken düzen ettiği etkinlikte üç tertemiz telefon ile kullanıcıların karşısına çıktı. Bu telefonlardan birisi de tertemiz amiral gemisi Sony Xperia tek II oldu. İşte Sony Xperia tek II özellikleri!

Sony Xperia tek IISony Xperia tek II çıkış tarihiSony Xperia tek II özellikleriSony Xperia tek II fiyatıSony Xperia tek II KameraSony Xperia tek II kamera özellikleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir