Tecno Mobile yeni modelleri ile Türkiye’de

Akıllı telefon pazarında sektör hissenini her geçen vakit genişleten Tecno Mobile üç ürünü ile ülkemiz pazarına giriyor. Tecno Mobile’ın ülkemiz pazarına getireceği tertemiz ürünlere değin detaylar haberimizde…

10 Aralık’ta Türk kullanıcılarla buluşacak

Shenzhen merkezli Transsion Holding’e ait Tecno Mobile ülkemiz pazarına girmek amaciyla nihayet hazırlıklarını tamamladı. tertemiz akıllı telefonlarının dağıtımı amaciyla Arena ile anlaşmaya varan şirket, toplaminda 60 ülkeyi kapsayan etkinlik haritasına Türkiye’yi de ekleyecek. Şirket üç tertemiz modeli ve tertemiz seneye hususi sürprizleri ile 10 Aralık’ta teknolojiseverlerle buluşacak.

Tecno Mobile

Tecno Mobile’ın ülkemiz pazarına getireceği ürünler

Tecno Mobile evvel fazda ülkemiz pazarına, yakın vakitte lansmanını gerçekleştirdiği CAMON 16 Premier modeli ile giriş yapacak. Bu akıllı telefon modeline SPARK 6 ve POVA yeni sezon modelleri de eşlik edecek. değişik ihtiyaçlara cevap oluşturabilmek yerine bu üç ürünü seçenek eden Tecno Mobile yakın vakitte Türk teknolojiseverleri heyacanlandıracak tek yarışma ve tertemiz sene sürprizleri ile adından laf ettirecek.

Tecno Mobile ve ülkemiz serüveni hakkındaki öngörülerinizi bizimle açıklar bölümünde paylaşmayı unutmayın!

camon 16 premier özellikleritecno mobiletecno mobile arenatecno mobile camon 16tecno mobile pova

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir