Tinder Premium özelliği ücretsiz olacak!

Arkadaşlık uygulaması Tinder, premium olarak sunduğu tek özelliğini fiyatsız çikarmaya başlayacak. Corona virüsünden menfi etkilenenler arasında tabiki insanları birbiriyle eşleştiren ve bu kişilerin görüşmelerine vesile var olan Tinder da yerini aldı. değişik kararlarıyla karşımıza çıkan platform şimdi de Tinder Premium özelliği fiyatsız sunuyor.

Tinder Premium özelliği herkese sunulacak

Corona virüsü hayatımıza dahada çok videolu müzakereyi soktu. Bunların yanında artık iş toplantıları, müzakereler ve buluşmalar sanal ortamda video konferans uygulamalarıyla sağlanıyor. Geçenlerde attığı tek adım ile bundan nasiplenen Tinder, şimdi ise Tinder Passport isimli küresel kaydırma seçeneğini fiyatsız çikarmaya başlıyor.

Bildiğiniz benzeri normalde Tinder’da Plus ve Gold azaları amaciyla sunulan küresel kaydırma seçeneği artık her biri amaciyla fiyatsız vaziyete geliyor. Bu özelliği duyuran kişi ise Instagram ve Twitter benzeri popüler uygulamalardaki yenilikleri duyuran ve zit mühendislik uygulamalarıyla Bilinen Jane Manchun Wong’dan başkası değil.

Uygulamanın ekran görüntüsü paylaşan Wong, seçenek ekranı geldiğinde mahalli ve küresel seçenekleriyle karşılaştığını takipçileriyle paylaştı. Dünyanın rastgele tek yerinde mükemmel eşleşmeyi sağlamak amaciyla eklenen bu seçenek amaciyla tabiki konum bilgisi girmeniz gerekiyor. Kullanıcı arayüzünü paylaşan Wong, kullanıcıların dünyanın dört tek istikametten profilleri görmesini sağlayan bu özelliğin herkese sunulacağını söyledi.

Elbette bu özelliğin ne vakit nihayet kullanıcıya ulaşacağı noktasında tek bilgi bulunmuyor ama tekrar de yakında karşımıza çıkma olasiligi çok benzeri duruyor.

Tinder fiyatsız özelliklerTinder PremiumTinder Premium özelliğitinder tertemiz özellikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir