Trust İstanbul Konferansı, 24-25 Haziran’da online olarak gerçekleştirilecek

Trust İstanbul Konferansı, 24-25 Haziran’da online olarak gerçekleştirilecek. Konferansta, COVID-19 salgını tesiriyle evvel sağlık, derhal peşinden ekonomi ve teknoloji başlıklarında güven konuşulacak. İçinde bulunduğumuz pandemi çagi sonrasında insanları nasıl tek dünyanın beklediği üstüne finans, sağlık, sigorta, bankacılık, telekom, blockchain, güvenlik, mobil ödeme, e-ticaret ve dahada Bir hayli alandaki düşünce ve uygulamalar üzerine, güven ekseninde konuşmalar gerçekleşirken, müesseselerin geleceğe değin vizyonları tartışılacak. Bir hayli mühim isminin görüşlerinin dinlenme şansı bulunacağı bu hususi etkinlik, Trust İstanbul Youtube kanalından canlı izlenebilecek.

Tüm paydaşların alakasını çekecek oturumu ve konuşmacılar
Trust İstanbul 2020 ile alakalı konuşan Tazefikir Grup Kurucu Başkanı Çağlar Gözüaçık,tüketicilerin markalara ve kurumlara var olan güveni ve beklentilerinin markaların taktiğini tespit eden en mühim unsurlardan biri olduğuna dikkat çekerek, ”Trust İstanbul etkinliği sayesinde, Türkiye’nin lider kişileri ve kurumlarının güven ekseninde aynı platformda tek araya gelecek” dedi.

Konferans konuşmacıları arasında sağlık Bakanlığı yerine konuşmacılar, ülkemiz İngiliz Ticaret Odası (BCCT) Başkanı Chris Gaunt, TEDER yönetim heyeti Başkanı Serhat Özeren, Essential Evolutions CEO’su Esen Girit Tümer, The Museum of Failure’un Küratörü ve İnovasyon Araştırmacısı Dr. Samuel West, tarihçi yazar Saffet buyruğa Tonguç, İnsana güven Kurucusu, Yazar yazi Hara, Hello Tomorrow ülkemiz Kurucusu Timur Topalgökçeli, Alkaş Danışmanlık Kurucusu Avi Alkaş, Teknoloji İletişimcisi Dr. Sertaç Doğanay, Sunset Grill Bar Kurucusu barış Tansever, Jolly Tour yönetim heyeti Başkanı Mete Vardar, Amgen ülkemiz Ve Gensenta genel Müdürü Güldem Berkman Ve Abbott Diagnoctics genel Müdürü Yelda ulu Colin benzeri vatan içi ve vatan dışından Bir hayli değişik ad yer alıyor.

Türkiye’nin en emin markaları Burcu Esmersoy’un sunumuyla ödüllerini alacak
Verilen bilgiye göre, Türkiye’nin sağlık teknolojileri alanında lider reklam ajanslarından Tazefikir, organizasyon alanında lider ajanslardan FutureX Events, içerik partnerliğinde çok teknoloji girişimciliği ile alakalı hemide küresel çapta hemide Türkiye’nin önde gelen kurumlardan Hello Tomorrow Türkiye’nin tek araya gelmesiyle; bu sene Trust İstanbul 2020’de ilham veren konuşmaların yanı sıra, Türkiye’nin en emin şirketlerinin yer alacağı Trust Ödülleri de gerçekleştirilecek. Trust Istanbul Visionary Awards isimiyle gerçekleştirilecek mükafat töreninde; değişik kategorilerde halkın seçtiği en emin markaları da açıklanacak. Ödül merasimi ile Türkiye’nin alanında ‘En emin İlk 5 Marka ve müessesesi Ödülü’, Burcu Esmersoy’un sunumu ve on binlerin izleyeceği hususi yayında sahiplerini bulacak.

Sağlık Bakanlığı’na hususi ödül
Verilen bilgiye göre, toplaminda 16 sektör ve kategoride Türkiye’nin en güven veren marka ve kurumlarının milletçe oylamasıyla seçildiği Trust Ödüllerinin kazananları, ülkemiz genelinde, 75 ilde, 18-60 ıslak arası, kategorinin kullanıcısı olan, yüzde 50 kadın yüzde 50 bay olmak üzere ABC1C2 ses amaç kitle gruplarında bulunan bin 400 kişinin milletçe oylaması ile Türkiye’nin öncü, bağımsız mobil araştırma şirketi Twentify tarafından yapılan online anketlerle belirlendi. 16 sektörün yanı sıra ‘Covid-19 Pandemi çagi Türkiye’ye Hizmet sağlık Bakanlığı Özel Ödülü’ ve ‘Covid-19 Pandemi çagi Türkiye’ye En Çok Katkı Sağlayan Firma Özel Ödülü’nün de verileceği yarışma amaciyla gerçekleşen araştırmada mobil cihazlarla hatıranda ölçümleme metodolojisi kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir