Turkcell TV Plus, bayramda tüm kanalları açacak

Turkcell’in televizyon platformu TV Plus, 24-31 Mayıs tarihleri arasında aboneleri için tüm kanalları açacak. 150’den fazla kanal ile birlikte yeni eklenen 10 filmlik seçki de TV Plus üzerinden izlenebilecek.

Bayramda tüm TV Plus kanalları abonelere açık olacak

Turkcell, 24 – 31 Mayıs tarihleri arasında televizyon platformu TV Plus’ın tüm kanallarını abonelerine açma kararı aldı. Bu kapsamda 150’den fazla kanal izlenebilir olacak. Bu içeriklerin yanı sıra, tüm dünyanın takip ettiği Alman futbol ligi Bundesliga’nın karşılaşmaları da sporseverleri bekleyecek. Aynı zamanda ödüllü filmler de yine bu kampanya kapsamında izlenebilecek.

Söz konusu filmler ise şöyle:

Star Wars serisinin son filmi “Skywalker’ın Yükselişi”, Oscar ödüllü Helen Hunt’ın başrolünde olduğu “I See You” (Seni Görüyorum), İspanya’da gerçek bir hikayeden uyarlanan ve yönetmenliğini Oscar ödüllü Alejandro Amenábar’ın üstlendiği “While at War” (Savaşın Gölgesinde), Arjantin’in 2019’da 1,8 milyon izleyici ile en çok izlenen Oscar adayı filmi “Heroic Losers” (Kahramanca Kaybedenler), Elijah Wood’un başrolünü üstlendiği 2019 yapımı “’Come To Daddy” (Gel Babacığına) ile 2004’te üç Tony Ödülü için aday gösterilen “Retreat From Moscow” adlı bir oyundan uyarlanan, William Nicholson’ın yönettiği “Hope Gap” de (Umut Vadisi)

turkcell tv plustv plustv plus kampanyasıtv plus kanalları

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir