TurkNet kullanıcıları internete erişim sorunu yaşıyor

Türkiye genelindeki TurkNet kullanıcıları erişim sorunu yaşıyor. Bir hayli kullanıcı yasamsal medya hesapları aracığıyla, TurkNet bağlantılarının gittiğini ve internete bağlanamadığını belirtiyor. Bir takım kullanıcılar sorunun, erken saatlerinden beri yaşandığı belirtiliyor.

TurkNet kullanıcıları vakit içinde internette mesele yaşıyor. bazı kullanıcılar hiç erişim sağlayamazken bazı kullanıcılar sayfa açılışlarında beklediklerini belirtiyor. Öte istikametten Bir takım TurkNet kullanan kullanıcılar, yasamsal medya platformlarına erişimde de mesele yaşanıyor.

TurkNet erişim meselesi ile gündemde

Türkiye’de en çok seçenek edilen web servis sağlayıcılarından var olan TurkNet, web ile alakalı bu erken mesele yaşıyor. Kullanıcılar, yasamsal medya hesapları aracılığıyla yaptığı paylaşımda, servis sağlayıcısında mesele yaşandığını belirtti. Bir hayli kullanıcı Online İşlemler menüsüne giremediği belirtti. Bir takım kullanıcılar da destek kaydı açmak istediğinde de mesele yaşandığını belirtti.

Ayrıca şu anda TurkNet’in kendisinin web sitesine de erişim sağlanamıyor. Bu da kullanıcıların TurkNet erişim meselesi hakkındaki paylaşımlarını güçlendiriyor. Bir takım kullanıcılar modemlerinde DSL ve web ışığının yanmadığını belirtiyor. Bir takım kullanıcılarda ise web etkin olarak kullanılabiliyor.

Servis sağlayıcıdan mevzu ile alakalı tek açıklama, tek kullanıcının sualine verilen cevapla yapılmış oldu. TurkNet destek hesabından, mesele yaşandığı belirtildi. mevzunun ne vakit giderileceği de heyecan ediliyor.

turknet erişim sorunu turknet erişim sorunu turknet erişim sorunu

TürkNetturknet erişim sorunuturknet web kesintisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir