Twitter için yeni güncelleme! İşte özellikler

Twitter, nihayet senelerde yasamsal medya kullanıcılarının Instagram’a kaymasının önüne geçmek adına, yeni özellikler ile karşımıza geliyor. İşte Daha deney aşamasında olan Twitter güncelleme ve getirdiği yeni özellikler:

Twitter tertemiz güncelleme hazırlığında

Twitter nihayet olarak karşımıza çıkan hikayeler özelliği ile, Bir takım kullanıcıların reaksiyonunu çekmiş olsa da, şu vakit amaciyla tek çok kullanıcı bu Fleets isimli özelliği etkin olarak kullanıyor. Şimdi ise Twitter kimyasına ahenk gösteren tertemiz güncelleme ile karşımıza çıkıyor.

Buna göre, yasamsal medya platformu sizi engelleyen tek hesap olduğunda, otomatik olarak o kişi ile var olan etkileşimi kesmenize muavin oluyor. Otomatik engelleme isimi verilen bu güncelleme ile, Twitter rt benzeri etkileşimlerle Özürlü hesaplarla karşılaşma olanağını da Tamamiyle ortadan kaldırmış olacak.

twitter güncelleme, twitter tertemiz özellikler, twitter otomatik engelleme, twitter beğenme tuşu

Bunun dışında, Alessandro Paluzzi isimli mobil geliştirici değişik özelliklerin de geleceğinin sızıntısını yaptı. bunun için göre özellikle mobil olarak Twitter kullananları ilgilendiren tertemiz tek kalite geliyor. Artık Twitter akışı esnasında artık video klipler otomatik olarak oynatılmayacak.

Yine Twitter veri tasarrufu amaciyla çok kaliteli fotoğraflar adina düşük kaliteli resimleri anne akış dahil kismina yükleyecek. tekrar bu çok kaliteli resimleri akışta görüp görmemeyi ise kullanıcının seçmesine destur verilmiş.

Alessandro Paluzzi tarafından sızdırılan başka tek bilgiye göre, Twitter popüler ve rt dışında, tek tür beğenme tuşu üzerinde çalışıyor. Favoriye eş var olan bu tertemiz özellik, ouch olarak adlandırılıyor ve kullanıcıların çok dahada beğendiği paylaşımları işaretlemesine yarayacak.

Bu özellikler Daha test aşamasında ve ne vakit yasama geçecekleri ise şu vakit amaciyla belli değil. Twitter otomatik engelleme, veri tasarrufu önlemleri ve yeni beğenme tuşu özelliği sizce nasıl olmuş? Yorumlarınızı bekliyoruz.

twittertwitter özellikTwitter özellikleritwitter beğenme tuşutwitter otomatik engellemetwitter ouchtwitter veri tasarrufutwitter tertemiz özellik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir