Ubisoft’tan oyunseverlere ücretsiz oyun fırsatı!

Oyun firmalarının geliştirdikleri oyun sayılarının artması ile birlikte, birçoğu kendi platformunu kullanıma sunmaya başladı. Bunun en büyük örneği ise, Half Life ve Counter Strike gibi kendi oyunlarını satabilmek için Steam‘i oluşturan Valve. Steam’in ardından popüler olan diğer platformlar ise Origins, Uplay, Microsoft Store, GoG ve Rockstar Launcher. Şimdi ise, Uplay+ deneme sürümü için uzatılma kararı alındı.

12 Temmuz’da Ubisoft’un düzenleyeceği etkinlik ile birlikte, Watchdogs 2’de ücretsiz olarak Uplay kütüphasine eklenebilecek.

Uplay+ deneme sürümü 27 Temmuz’a kadar uzatılacak

12 Temmuz tarihinde düzenlenecek Ubisoft Forward etkinliği ile birlikte, yeni Watchdogs Legion oyununun tanıtılması bekleniyor. Bununla birlikte etkinliği izleyen kullanıcılar, Watchdogs 2 oyununu Uplay kütüphanelerine ücretsiz olarak ekleyebilecek. Bir diğer sevindirici haber de, Uplay+ için geldi.

Firmaların geliştirdikleri oyun sayıları arttıkça, uygun fiyatlı abonelik paketleri sunulmaya başladı. Böylece oyuncular, oyunları teker teker satın almak yerine aylık bir ücret ödeyerek birçok oyuna erişim sağlayabiliyordu. Bunlardan en popülerleri ise PlayStation Plus, EA Access ve Xbox GamePass. Ubisoft ise Uplay+ paketini sunuyordu.

Normal şartlarda, Uplay+ deneme sürümü için sunulan süre 1 hafta. Ancak Ubisoft Forward etkinliği ile birlikte, bu sürenin 2 haftaya çıkarılması planlandı. 12 Temmuz tarihinde düzenlenecek etkinlik ile birlikte Uplay+ demo sürümü, 27 Temmuza kadar uzatılacak.

100 oyun içeren Uplay+, Assassins Creed Odyssey ve Origins gibi yeni yapımları da içeriyor. Uplay+ demo sürümü, oyunların 2 hafta süreyle ücretsiz bir şekilde oynanmasına izin verecek. Oyunların hiçbiri, oyuncuların kütüphanelerine kalıcı olarak eklenmeyecek.

Uplay+ ile birlikte sunulan oyunların tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

12 Temmuz tarihinde başlayacak olan Ubisosft Forward etkinliğini ise buradan izleyebilirsiniz.

ubisoftUbisoft ücretsiz oyun fırsatıuplayUplay+ ücretsiz oyun fırsatıUplay+ Ubisoft

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir