UFC 4 çıkış tarihi EA Sports tanıtımında belli oldu

EA Sports, dövüş et oyun serisi UFC’nin tertemiz sürümü UFC dört oyunun çıkış tarihini duyurdu. Ön siparişe açılan oyun PlayStation dört ve Xbox One konsollarda oynanabilecek. UFC dört çıkış tarihi ne zaman?

UFC dört çıkış tarihi EA Sports tanıtımında belli oldu

Spor oyunlarıyla meşhur video oyun geliştirici EA Sports, tertemiz dövüş et oyunu UFC 4 çıkış tarihini video ile duyurdu. İki seneden uzunca tek müddettir dövüş et oyunu tanıtmayan EA Sports, 14 Ağustos 2020‘de UFC 4’ü PlayStation dört ve Xbox One platformları amaciyla piyasaya sürecek.

ufc dört çıkış tarihi

Bugün gerçekleşen UFC 251 etkinliği esnasında tanıtımı gerçekleşen UFC 4’ün kapak fotoğrafında Israel Adesanya ve Jorge Masvidal‘in resimleri yer alıyor. Ön sipariş açılan UFC dört amaciyla hususi oyun içi öğeler de bulunuyor. Ön siparişle alınan oyunda Tyson Fury ve Anthony Joshua‘ya erişim hakkı sağlanıyor.

Yeni dövüş et mekanları olarak geçen Backyard ve Kumite, bahçe ve yol konsepti üstüne tasarlanmış olarak karşımıza çıkıyor. Kumite ise dahada çok illegal dövüşlerin gerçekleştiği tek alan olarak biliniyor. PS4 ve Xbox One amaciyla yayınlanacak oyunun tertemiz kuşak konsollara ne vakit geleceği Daha bilinmiyor.

ea sportselectronic artsufcufc 4ufc dört çıkış tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir