Uygun fiyatlı Motorola Edge Lite özellikleri sızdırıldı!

Geçtiğimiz günlerde Motorola’nın tertemiz cihazı Edge Lite’ın varlığı FCC sertifikasının alana çıkmasıyla netleşmişti. ama aygıt ile alakalı çok fazla bilgiye sahip değildik. bu erken ise Motorola Edge Lite nitelikleri Bir hayli ayrıntısı ile sızdırıldı!

Uygun fiyatlı Motorola Edge Lite nitelikleri netleşiyor!

Birkaç vakit evvel Motorola Edge Lite‘ın varlığını tek FCC sertifikası sayesinde netleştirmiştik. Detayları ile alakalı rastgele tek bilgi var olmayan cihazın derhal hemen bütün nitelikleri bu erken sızdırıldı. Öncelikle belirtmek gerekirse Edge Lite, Motorola’nın tertemiz Edge serisinin üçüncü ve en ahenk gösteren fiyatlı üyesi olacak.

Cihazın 6.7 inç, 21:9 en boy oranına sahip ekranı 1080 x 2520 piksel çözünürlükle karşımıza çıkacak. Bununla birlikte 90Hz ekran yenileme hızına sahip model, ahenk gösteren fiyatlı olmasına karşın ekran altı parmak izi sensörü de barındıracak.

aUygun fiyatlı Motorola Edge Lite nitelikleri netleşiyor! - ShiftDelete.Net(1)

Ön tarafta 8 Megapiksel selfie kamerası ve 2 Megapiksel derinlik sensörü barındıran cihaz, art tarafta ise 48 Megapiksel anne kamera ile karşımıza çıkıyor. 48 piksel var olan bu anne kamera sensörü Samsung’a ait olacak. art taraftaki dörtlü kamera kurulumunun içinde bulunan başka üç kamera ise sırasıyla 16 Megapiksel, 8 Megapiksel ve 5 Megapiksel olarak karşımıza çıkacak.

Qualcomm’un Snapdragon 765 işlemcisinden güç alacak Edge Lite, 4 GB ve 6 GB LPDDR4X RAM varyantları ile karşımıza çıkacak. Bunun yanı sıra 64 GB veyahut 128 GB UFS 2.1 depolama alanı sunan cihazın, 4800 mAh’lık tek bataryadan beslenmesi bekleniyor. 18W hızlı şarj, NFC, 5G ve çift SIM benzeri Bir hayli özelliği içerisinde barındıran cihaz, Lite ismine göre çok dahada fazlasını sunacak benzeri duruyor.

Ayrıca şirketin dahada üst segmentler amaciyla sunduğu dahada evvelki cihazlarda ön tarafta tek kamera kullanıp, bu cihazda ikili kamera kurulumu ile karşımıza neden çıktığı ile alakalı net tek bilgi yok. ama Motorola mobil dünyadaki sektör hissenini ve markasını geliştirmek amaciyla çabalıyor.

Motorola Edge özellikleriMotorola Edge PlusMotorola Edge Plus özellikleriMotorola Edge Plus fiyatımotorola edge+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir