WhatsApp kişi ekleme kolaylaşacak! Yeni özellik

WhatsApp uygulamalarına gelen beta güncellemeleri paylaşmasıyla bilinen WABetaInfo platformu, uygulamanın beta sürümünde bulunan yenilikler, kullanıcıları hoşnut edecek değişiklikler bulunduğunu açıkladı. Bu izaha göre, WhatsApp kişi ekleme işlemi çok dahada basit tek vaziyete geliyor.

WhatsApp kişi ekleme kolaylaşıyor: QR kod dönemi

WhatsApp kullanıcıları açısından hatri sayilir büyüklükte önem istek eden QR kodlarını okuma desteği çikarmaya başlayacak. Kullanıcıların WhatsApp üzerinden konum paylaşabilmesi konusuda sunacağı kişisel QR kod özelliğiyle bu konuyla alakali hemide basit tek çözüm sunmuş olacak.

WhatsApp kişi ekleme

Buna ek olarak, kişisel kodunun yanlış kişiyle paylaşılması halinde, sıfırlayıp tertemiz tek adet oluşturma imkanı da sunuluyor. bu konuyla alakali rastgele tek sınır da bulunmuyor.

Güncellemeyle birlikte WhatsApp’a tek QR kod simgesi eklenecek. Bu iki değişik seçenek sunacak. tek tanesi kullanıcının QR kodunu gösterecek, ötekisi ise kamera veyahut galeri yoluyla başka kodların taranmasına imkan sağlayacak.

Söz konusu tertemiz özelliğin iOS ve Android platformuna da gelmesi bekleniyor. doğal şimdilik beta aşamasında var olan bu kalite amaciyla kullanıcıların belli tek süre dahada beklemesi şart.

WABeta InfoWhatsApp betawhatsapp güncellemeWhatsApp karekod desteği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir